27.03.2023 1517

Безпека – відповідальність кожного

Особливою умовою освітнього процесу у воєнний час є дбайливе та виважене ставлення до його учасників. Саме тому Уманський національний університет садівництва ретельно вибудував пріоритети діяльності, чільне місце серед яких відведено безпеці здобувачів освіти та членів колективу.

Тож днями до Уманського НУС завітали представники ДСНС Уманського районного управління ГУ ДСНС України, які проведи інструктаж з техніки безпеки, що включав у себе головні аспекти дій студентів у разі надзвичайних ситуацій, зокрема обговорили питання пожежної безпеки та цивільного захисту. Особливу увагу гості приділили алгоритму дій у випадках виникнення панічних настроїв і перебігу дій під час евакуації.

Безпека – відповідальність кожного

До присутнього студентства звернувся Сергій Щетина, декан факультету плодоовочівництва, екології і захисту рослин, який розповів про основні права й обов’язки в межах студентського містечка.

Безпека – відповідальність кожного

Висвітлили всі можливості особистісного розвитку для молоді керівник Центру культури та виховання студентів Світлана Бєрднікова, яка запросила всіх бажаючих спробувати себе у вокалі та художній самодіяльності, адже якісно проведене дозвілля є гарним антибіотиком від воєнних буднів і стресів; розповів студентам про важливість спорту та можливості фізичного розвитку в університеті Юрій Мороз, завідувач кафедри фізичного виховання та психолого-педагогічних дисциплін; запросила молодь поринути у глибини премудростей бібліотечної скарбниці закладу освіти Тетяна Кравченко, директор бібліотеки Уманського НУС, адже інтелектуальні надбання стануть всім у нагоді та збагатять і зроблять ще цікавішим освітній процес; зауважила на можливостях надання психологічної допомоги всім, хто цього потребує Валентина Мазуренко, практичний психолог університету: «У країні війна, а тому звертатися до психолога – це не соромно, а нормально і корисно» та наголосила, що радо зустріне чи проведе телефонну консультацію кожному.

Шановні студенти! Ваша безпека – це справа не лише колективна, а й особиста. Тож з усією серйозністю поставтеся до навчання та максимально убезпечте своє життя!

Пресцентр Уманського НУС

Рубрика: Студенту