12.11.2020 4965

Безпека дорожнього руху понад усе!

Уманський національний університет садівництва долучився до реалізації обласної Програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху. Незважаючи на карантинні обмеження, науково-педагогічні працівники інженерно-технологічного факультету та куратори груп під час онлайн зустрічей зі студентами в рамках Тижня безпеки дорожнього руху провели роз’яснювальні виховні години та бесіди щодо негативних наслідків дорожньо-транспортних пригод і необхідності напрацювання дієвих алгоритмів дій, що унеможливлять чи усунуть основні фактори ризику дорожньо-транспортного травматизму.

Безпека дорожнього руху понад усе!

Студентам на постійній основі надається важлива інформація щодо основних методик і правил поведінки в критичних ситуаціях, необхідності використання шоломів і ременів безпеки, відповідального ставлення до правил дорожнього руху й уникнення їх порушення, відповідальності всіх учасників дорожньо-транспортного руху заради уникнення небезпечних ситуацій на вулицях та дорогах.

Важливість даних тижнів є беззаперечною, адже безпека та здоров’я молоді для університетської родини – понад усе. І, піклуючись про обізнаність молоді, ми матимемо гарантії на щасливе та здорове майбутнє. Бережіть себе та близьких!

Пресцентр Уманського НУС

Рубрика: Студенту