22.03.2017 8251

Бажаємо плідної праці новообраним!

Відповідно до рішення Ради студентського самоврядування університету, 21 березня відбулися вибори до Вченої ради університету від студентів замість вибувшого.

Було сформовано виборчу комісію у складі 12 осіб, очолили яку голова – Людмила Грабовська та Анна Шуляк – секретар.

Пряме таємне голосування проводилось на двох дільницях – у навчальному корпусі № 1 та в навчальному корпусі № 2.

Участь у голосуванні взяло 1220 студентів.

У бюлетень для таємного голосування було внесено прізвище Бутрон Анни Олегівни – студентки факультету агрономії.

У результаті голосування 83% студентів підтримали кандидатуру Анни та обрали її членом Вченої ради університету.

У цей же день було проведено пряме таємне голосування по виборах голови Ради студентського самоврядування  факультету лісового і садово-паркового господарства.

Студенти факультету обрали своїм лідером Василя Гнатюка.

Бажаємо плідної праці новообраним!

Вітаємо обраних і бажаємо їм плідної праці!

Рада студентського самоврядування університету