05.12.2014 6028

Асоціація випускників і друзів УНУС продовжує свою роботу

Уманський національний університет садівництва 4 грудня гостинно зустрічав випускників та друзів, що приїхали на зібрання Асоціації, яка об’єднала людей, небайдужих до долі навчального закладу, що дав їм путівку в життя.

Засідання відкрив голова Асоціації Петро Костогриз, який ознайомив присутніх із планом роботи об’єднання. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять про тих, хто віддав своє життя за незалежність України, серед них – випускник університету Віталій Васільцов, Герой України.

Асоціація випускників і друзів УНУС продовжує свою роботу

Зі словами привітання до присутніх звернулася ректор університету, професор Олена Непочатенко, яка подякувала друзям та випускникам університету за співпрацю та надання допомоги навчальному закладу. Олена Олександрівна відзначила важливість профорієнтаційної роботи та вступної кампанії, акцентувала увагу на можливості підготовки кадрів на замовлення роботодавців за новими умовами, передбаченими Законом України про вищу освіту.

Короткий історичний екскурс у минуле університету зробив перший проректор Іван Мостов’як, у презентації якого прозвучали найголовніші віхи становлення Уманського національного університету садівництва, який нещодавно відсвяткував своє 170-річчя з дня свого заснування.

Асоціація випускників і друзів УНУС продовжує свою роботу

Яскравою сторінкою в історії Уманського НУС стало відкриття на його території скульптури Альма-матер. Її подарували рідному навчальному закладу випускники факультету агрономії 1982 року. А втілив образ, надихнувши камінь спогадами і сподіваннями тисяч колишніх студентів Уманського НУС, член Спілки художників України Андрій Микитюк, митець з Києва.

Асоціація випускників і друзів УНУС продовжує свою роботу

Випускники та друзі університету на засіданні конференції розглянули багато важливих питань, що стосувалися Уманського національного університету садівництва, намітили план подальших дій та домовилися про майбутню тісну співпрацю.

Надія Зубова, методист Центру культури і виховання студентів