25.10.2012 5795

"Алеї вічного саду" представляють

На абонементі художньої літератури вже традиційними стали фотовиставки членів літературної студії "Алеями вічного саду" Сергія Усачова, Сергія Мазуренка, Гани Топурія, Валентини Мамчур. З новою виставкою Валентини Мамчур «Яблука доспіли, яблука червоні» бажаючі можуть ознайомиться в холі другого поверху Наукової бібліотеки. Багатьом запам'яталися пластилінові скульптури Назара Богуславського. Чудовий настрій залишило знайомство з малюнками Юлії Чорич.

А сьогодні до уваги відвідувачів виставки Ірини Павленко  "І пензлем, і пером" та Марії Михайлової  "Символи дружби".

Ірина Павленко - студентка факультету менеджменту. Світ її захоплень: поезія, спів, журналістика. Вона учасниця  III Міжнародного Уманського фестивалю  української поезії та авторської пісні.

Ірина Павленко

Робота Ірини Павленко

Лише частина робіт Марії Михайлової, студентки 12-сп групи, представлені на виставці  "Символи дружби".  Браслети вона плете і дарує друзям - для кожного особливий.

Марія Михайлова

Робота Марії Михайлової

Приємно читати відгуки наших відвідувачів:

"Ірочка,ти талановита, оскільки твої роботи є помітними, особисто мені вони дуже сподобались. Продовжуй займатись тим, що тобі подобається. З повагою Таня Ф."

"Дуже красиво. Ідеально підібрані кольори. Маша, ти справді талановита, бажаю тобі побільше творчості і нехай муза відвідує тебе частіше і частіше..." К.А.В.

Відвідувачі виставки