03.08.2022 3640

Актуалізація знань – університетська традиція

Спільнота Уманського національного університету садівництва завжди відзначалася відкритістю та готовністю оновлювати наявні знання. Тож науково-педагогічні працівники з усією притаманною їм активністю відреагували на запрошення колективу проєкту «Німецький агрополітичний діалог» (АПД) пройти відбір на участь у Літній школі – 2022 «Аграрна торговельна політика України – виклики та перспективи в контексті євроінтеграції». Організаторами заходу, що проходив у дистанційному форматі на платформі Zoom, окрім АПД, виступили Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти (НМЦ ВФПО) та Київська школа економіки (KSE).

Актуалізація знань – університетська традиція

Учасниками школи від Уманського НУС стали: докторка економічних наук, професорка, завідувачка кафедри менеджменту Інна НОВАК, кандидатки економічних наук, доцентки кафедри фінансів, банківської справи та страхування Світлана ВЛАСЮК і Леся БАРАБАШ, доцентки кафедри менеджменту Марина ГОМЕНЮК і Ніна ПІТЕЛЬ, доцентки кафедри економіки Людмила СМОЛІЙ та Алла РЕВУЦЬКА, доцентка кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Олена ЖАРУН.

З 25 по 29 липня учасники Школи заслухали низку доповідей від авторитетних вітчизняних і зарубіжних вчених, освітян і практиків, долучилися до тематичних наукових диспутів, взяли участь у Круглому столі – дискусії «Основні проблеми та можливі шляхи виходу з кризи», зорганізованому АПД і KSE Агроцентр. На завершення Літньої школи, за допомогою презентацій, кожен учасник висловив власне бачення її тематики, окресливши переваги та можливості індивідуального використання одержаної інформації і нових знань в освітньому процесі та науковій сфері та зауваживши на потенційних напрямах вдосконалення.

Актуалізація знань – університетська традиція

Літня школа АПД вже давно славиться серед університетської спільноти цікавими заходами та ґрунтовними підходами з організації і висвітлення актуальних проблем сучасності. А тому участь у такому поважному заході завжди йде на користь університянам, адже сприяє актуалізації освітнього процесу та підвищенню рівня якості знань здобувачів освіти.

Пресцентр Уманського НУС

Error