21.02.2020 5620

Академічна доброчесність – обов’язкова умова сучасної освіти

Українські виші нині перебувають на активній стадії реформи освітнього процесу, обов’язковою складовою якої є наявність високого рівня академічної доброчесності. Програмісти України пропонують свою удосконалену версію антиплагіатного сервісу, про котрий і розповідав нині колективу Уманського національного університету садівництва Андрій Сідляренко, директор підприємства «Антиплагіат».

Академічна доброчесність – обов’язкова умова сучасної освіти

Слід відзначити, що в Уманському НУС вже прийнято та впроваджено «Кодекс академічної доброчесності». Університет понад три роки активно здійснює співробітництво із підприємством «Антиплагіат».

В рамкам розширення співпраці, гість з задоволенням розповів присутнім про роль комп’ютерної допомоги з перевірки наукових робіт у житті сучасного закладу вищої освіти, адже саме запропонований сервіс допомагає вирішити безліч питань і звільнити професорсько-викладацькому складу університету неймовірну кількість часу.

Завдяки поєднанню надсучасних технологій та інтуїтивного дизайну, Unicheck допомагає підвищити якість оригінальних текстів, а не просто вказує на текстові збіги. Компанія удосконалює антиплагіатний сервіс відповідно до пропозицій і побажань користувачів, а клієнтська база підприємства зосереджена не лише в Україні: сервіс Unicheck вже успішно використовують у США, Латинській Америці, Іспанії, Бельгії, Австралії й інших країнах. І це цілком зрозуміло, адже широке коло інструментів і зрозумілий інтерфейс роблять Unicheck оптимальним рішенням для тих, хто хоче створити максимально автентичний текст. Неймовірна кількість переваг, серед яких легка інтеграція з усіма основними LMS системами, надшвидкий пошук в Інтернеті та Вашій бібліотеці, посилання на текстові збіги без вірусів, фішингу та будь-яких загроз для безпеки. Отже, потужний інтелектуальний сервіс – це саме те, чого бракує кожному сучасному освітянину.

Доповідач охоче відповів на всі запитання та запевнив присутніх у тому, що сервіс Unicheck буде з бажаючими всі 24 на 7.

Пресцентр Уманського НУС