17.10.2019 6322

Аграрний Кембридж зустрічає гостей

«Оберіть омріяну професію вже сьогодні – і ви матимете змогу підготуватися до вступу» – саме під таким девізом проходять Дні відкритих дверей в Уманському національному університеті садівництва. Захід дає змогу відвідувачам отримати максимум корисної інформації, а ще – ознайомитися з особливостями освітньої діяльності одного з найповажніших і найавторитетніших закладів вищої освіти України.

Тож нині до університету завітало понад 24 групи школярів-старшокласників і студентів коледжів Черкаської й інших областей, щоб привідкрити завісу таємниці студентського життя факультетів агрономії, плодоовочівництва, екології та захисту рослин, менеджменту, економіки і підприємництва, інженерно-технологічного, лісового і садово-паркового господарства. А ще – отримати ґрунтовні відповіді на всі запитання, які виникають наразі, перед вступною кампанією–2020.

Аграрний Кембридж зустрічає гостей

Гостям у дні відкритих дверей випадає щаслива нагода особисто поспілкуватися з викладачами та студентами, поринути у неповторну творчу атмосферу вишу та дізнатися про навчання та цікаве дозвілля. Особливо гостям імпонують затишна територія студентського містечка та наявність гуртожитків і спортивних майданчиків.

Освітній портал «Всевідо», на Міжнародній Виставці «Освіта та Кар'єра XXI», проводив незалежне анкетування майбутніх абітурієнтів з метою з'ясувати, які настрої, вимоги, очікування та побоювання майбутніх студентів щодо вибору закладу вищої освіти. І відповідь була такою: 53% опитаних важливими критеріями вибору ЗВО вважають гарантоване працевлаштування після отримання омріяного фаху; далі йде наявність у ЗВО викладачів, які мають практичний досвід роботи зі спеціальності (25%), велика кількість викладачів, які мають науковий ступінь (14%), невелика кількість студентів в групах – 6%, інші причини – 2% (територіальне розташування, матеріально-технічна база тощо). І ще один важливий показник: якість освіти та забезпечення студента елементарною сучасною базою для навчального процесу.

Виходячи з вищезазначеного, можемо з упевненістю сказати: в Уманському НУС є все – і потужна навчально-науково-виробнича база, де проходять практичні заняття і виробнича практика студентів, закладаються та проводяться наукові дослідження; і усталені освітні традиції, що ґрунтуються на баченні роботодавців щодо знань і вмінь молодих фахівців; і когорта високоосвічених, обдарованих викладачів-практиків. Саме це дає змогу всім, хто прагне знань, здобути їх і стати успішними для себе та корисним для держави.

Аграрний Кембридж зустрічає гостей

Тож якщо вище тільки обираєте навчальний заклад, цікавить, яка спеціальність користується попитом на ринку праці, маєте бажання дізнатися більше інформації, як підготуватися до вступу чи виникають питання умов та особливостей навчання, освітніх можливостей і додаткових переваг – завітайте на День відкритих дверей до Уманського НУС і отримайте відповіді на всі запитання. А ще – додатково отримайте індивідуальну консультацію безпосередньо від співробітників підготовчого відділення та  приймальної комісії університету! Занотуйте декілька номерів, за якими ви зможете дізнатися інформацію, про яку не встигли поцікавитися, відвідуючи Уманський національний університет садівництва (чи не мали можливості нині завітати на цей захід): (04744) 3-07-32; (067) 477-80-85; (099) 929-90-73

А нам залишається лише побажати майбутнім студентам удачі і терпіння. Ми чекаємо на вас, адже саме тут, у стінах Уманського НУС – Аграрного Кембриджу України – ви отримаєте якісну освіту та яскраве студентське життя.

Прес-центр Уманського НУС