06.12.2019 5783

А на наших вечорницях хто сумний – розвеселиться!

Цикл зимових свят «Українськими вечорницями» розпочали студенти Уманського національного університету садівництва та викладачі факультету лісового і садово-паркового господарства.

Заступник декана факультету лісового і садово-паркового господарства з виховної роботи Валентина Мамчур, нині Маруся, з Омельком Кайдашем, а в повсякденному житті – доцент кафедри лісового господарства Володимир Вітенко, розіграли справжнє театральне дійство в імпровізованій оселі, як і годиться для вечорниць. Присутні відчули новий подих українського сьогодення, яке так гармонійно переплелося з традиціями минулого й обрядами. Дівчата ворожили, співали українських пісень, розповідали гуморески, небилиці та залицялися до хлопців. Юнаки також проявили вокальні й поетичні таланти. Гостям не було коли сумувати, веселощі в українській хаті не вщухали й при виступах народних колективів «Нивка» та «Хлібодари», вихованці яких є талановитою студентською молоддю Центру культури та виховання студентів Уманського НУС.

Сміхом заливалися всі присутні (і глядачі, й артисти) від емоційного жартівливого театрального дійства – гумористичної постановки «Баба Параска та баба Палажка», яку неймовірно яскраво зіграли дівчата. Неперевершеною харизмою полонила глядачів Проня Прокопівна та Пан Возний, який неабияк поетично зізнавався в коханні Наталці Полтавці.

Не на жарт розігрався апетит глядачів, коли хлопці на швидкість почали їсти смаколики, адже «добре роби – і добре їстимеш». Тож організатори пригостили присутніх запашними українськими пампушками, пиріжками, салом з часником – все, як годиться, знайшлося в гостинній оселі Омелька та Марусі.

А на наших вечорницях хто сумний – розвеселиться!

Дякуємо факультету лісового та садово-паркового господарства за організацію чудового свята для колег і студентів. А від організаторів висловлюємо вдячність співробітникам бібліотеки, народним колективам «Нивка» та «Хлібодари», музикантам, студентам всіх курсів лісового та садово-паркового господарства, викладачам факультету лісового та садово-паркового господарства за яскраві і колоритно зіграні ролі: Ірині Іващенко, доценту факультету лісового та садово-паркового господарств, Світлані Адаменко, викладачу факультету лісового та садово-паркового господарства, Наталії Зворській, лаборанту лісового та садово-паркового господарства.

Прес-центр Уманського НУС