12.01.2017 6160

2016 рік очима студентів факультету економіки і підприємництва

Минулий 2016 рік для студентів факультету економіки і підприємництва був досить насиченим. Рада студентського самоврядування факультету намагалася урізноманітнити життя студентства заходами, в яких вони могли б проявити себе не лише як майбутні спеціалісти своєї професії, але й як творчі особистості.

Розпочали ми навесні із виборів голови ради студентського самоврядування факультету. Після тривалих дискусій і складного вибору студенти обрали свого очільника, а також колектив активних і відповідальних делегатів.

Наступним кроком була підготовка до 40-річчя факультету. Серед запланованих заходів були такі, як: інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?», тематичний квест по кафедрах, конкурс фотоколажів, студентська вечірка «Black&White», презентація чергової збірки віршів студентів факультету «Твоя дорога в успішне майбутнє» та День студентського самоврядування.

2016 рік очима студентів факультету економіки і підприємництва

Восени, повернувшись на навчання, відбулося знайомство з першокурсниками, які поповнили ряди студентського колективу факультету. Відразу ж після цього розпочалась підготовка до традиційного Дня здоров’я, який щорічно проводиться для студентів-першокурсників. Не зважаючи на напружений навчальний графік, ми не забули обрати кращого студента факультету та кращу кімнату гуртожитку.

Студентами факультету активно проводилася профорієнтаційна робота: поїздка з концертною програмою до Дня студента у ВСП Чигиринський економіко-правовий коледж; традиційні зимові андріївські вечорниці у виконанні талановитих студентів факультету побачили школярі ряду ЗОШ району, ВСП Агротехнічний коледж УНУС, ВСП Тальнівський будівельно-економічний коледж, а також вихованці обласного міжрегіонального центру соціально-психологічної реабілітації дітей у м. Умань.

2016 рік очима студентів факультету економіки і підприємництва

Спостерігаючи за ситуацією на сході країни, студенти факультету економіки і підприємництва брали участь у зборі коштів для поранених бійців АТО, через волонтерів штабу «Разом» передавали подарунки бійцям – консервацію, листи та плакати для підтримки бойового духу, – на передову, влаштували традиційні посиденьки на Андрія для бійців АТО.

2016 рік очима студентів факультету економіки і підприємництва

Але заходами на рівні факультету студенти не обмежувались і з великим завзяттям брали участь у загальноуніверситетських заходах: «КВН», «Міс і Містер університет», «Кращий студент», «Осінній бал», «Козацькі забави», конкурс малюнків, відзначення визначних і пам’ятних дат історичного календаря України.

Активно співпрацювали зі студентами й викладачі факультету, які неодноразово організовували походи до театру, екскурсійні поїздки визначними місцями України, проводили цікаві тематичні виховні години.

2016 рік очима студентів факультету економіки і підприємництва

Тож студентське життя на факультеті економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва – різноманітне й яскраве.

2016 рік очима студентів факультету економіки і підприємництва

Наталія Щербина, голова ради студентського самоврядування факультету економіки і підприємництва