22.09.2016 6354

172 роки на варті вітчизняної освіти

22 вересня Уманський національний університет садівництва відзначив знакову подію – День університету та посвяту першокурсників у студенти. Цьогорічне свято стало визначною датою не лише для тих, хто навчався у цьому славетному закладі, а й для тих, хто вперше стає на шлях здобуття вищої освіти.

Університет садівництва це багатопрофільний вищий ВНЗ у якому працює понад чотирьохсот науково-педагогічних працівників. До його складу входить 6 факультетів, навчально-науково-виробничий відділ, відділення довузівської підготовки, Центр культури виховання студентів, 7 коледжів Черкаської та Одеської областей.

172 роки на варті вітчизняної освіти

Нинішнє свято ознаменувалося приїздом когорти відомих і знаних гостей – доктор економічних наук, професор, академік НААН України, секретар відділення аграрної економіки НААН  України, Залужений діяч науки і техніки України, Герой України – Петро  Саблук, секретар Уманської міської ради –Людмила Кирилюк, голова Уманської районної державної  ради адміністрації Черкаської області – Віталій Олійник, голова Уманської районної ради Черкаської  області – Оксана Супрунець, керівник приватного сільськогосподарського підприємництва Новоархангельського району Кіровоградської області – Ольга Голобородько, директор ДУ ТМЦ «Агроосвіта» – Тетяна Іщенко, директор товариства з обмеженою відповідальністю «Седна Агро» Монастирищенського району Черкаської області – Олег Яровий, голова Благовіщенської районної ради Кіровоградської області, Заслужений працівник сільського господарства України – Ігор Кримський, депутат Черкаської обласної ради, заступник голови діючої комісії з питань освіти, науки,культури, молодіжної політики та спорту – Роман Пахольчук, генеральний директор сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю « ЛНЗ – Агро» Шполянського району Черкаської області – Роман Франчук, директори коледжів Уманського НУС.

172 роки на варті вітчизняної освіти

Для гостей свята та площі університету розгорнувся яскравий концерт  «Святкова мозаїка», який підготували творчі колективи Уманського НУС. А на алеях біля центральної площі вражала експонатами виставка «Дарунки університетського саду», де кафедри університету представили свої здобутки.

172 роки на варті вітчизняної освіти

Площа була сповнена головними винуватцями свята – першокурсниками, адже кожен з 6 факультетів представив свої поновлені ряди студентів. Не зважаючи на погоду, сповнені рішучості та бажання до навчання студенти сповнили атмосферу неймовірною урочистістю та яскравим натхненням!

172 роки на варті вітчизняної освіти

Традиційно перше слово взяла ректор Уманського національного університету садівництва Олена Непочатенко, яка з великим задоволенням та глибокими напутніми побажаннями наснаги, успіхів у навчанні та впевненості на шляху до досягнення своїх цілей вручила студентам-першокурсникам Ключ до знань, а декан факультету економіки і підприємництва Юлія Нестерчук та декан факультету агрономії Сергій Полторецький передали студентам символічну Книгу знань.

172 роки на варті вітчизняної освіти

З вітальним словом до студентів, від імені усіх присутніх батьків, звернулась мама першокурсника – Тетяна Мамчур .

Із благословенням на відмінне навчання, зразкову поведінку та добрі справи до молодого поповнення славетного навчального закладу звернувся настоятель Свято-Троїцького храму Української православної церкви Київського патріархату протоієрей отець Олександр.

Тож бажаємо студентам-першокурсникам, щоб кожен їхній день, проведений у стінах університету, став незабутнім і неповторним! Нехай процвітає рідний університет, примножуючи свої здобутки перед Україною!

Прес-центр Уманського НУС