17.04.2019 831

Молодіжний етнофестиваль автентичної української культури «Гаївки-фест»

Подію завершено

Молодіжний етнофестиваль автентичної української культури «Гаївки-фест»

Дорогі друзі!

Запрошуємо на Молодіжний етнофестиваль автентичної української культури «Гаївки-фест»

у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Ґжицького

Усі колективи нагороджуються дипломами та відзнаками учасника Етнофестивалю. Переможці нагороджуються відповідними дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів та цінними подарунками.

Програма виступу складається з 4 творів:

• обов’язкові твори для спільного виконання: церковна пісня «Христос воскрес! Радість з неба..», гаївки «Голубка» та «Кривий танець»;
  • оригінальна автентична гаївка.

Заявки на участь у фестивалі слід надсилати в електронному вигляді до 01 травня 2019 року на адресу: kupchaklnau@ukr.net або в паперовому – на адресу університету: 79010, м. Львів, вул. Пекарська, 50. Відділ соціально-культурного розвитку університету.

Заявка подається адміністрацією закладу (установи) - учасника за формою:

• назва колективу;
  • назва, повна адреса та № телефону навчального закладу, адреса електронної пошти;
  • ПІБ (повністю) керівника колективу;
  • кількість учасників у колективі;
  • програма виступу (назва твору, автор, місцевість звідки записано твір);
  • фотографія колективу;
  • Побажання та пропозиції організаторам фестивалю.

Критерії оцінки виступів:

• місцевий репертуар;
  • регіональна виконавська традиція;
  • відповідність костюмів місцевому народному одягу;
  • сценічна культура учасників.

У рамках Етнофестивалю відбудеться круглий стіл з участю керівників колективів та запрошених гостей – науковців, фольклористів, етнографів, етномузикологів, мистецтвознавців, краєзнавців.

Витрати на відрядження учасників Етнофестивалю здійснюються за рахунок організації, що відряджає, або за рахунок учасників.

Деталі за тел.: 0975104777 (Тетяна Купчак) або на сайті ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького: lvet.edu.ua

Найближчі події

Error