Тальянківський агротехнічний коледж

17.02.2015
Контакти
(04731) 9-42-11, 9-42-36
takunus@email.ua
http://taljanka.io.ua/

Тальянківський коледж Уманського НУС є одним із найавторитетніших на Черкащині навчальних закладів, який готує фахівців за такими спеціальностями: "Виробництво і переробка продукції рослинництва", "Виробництво і переробка продукції тваринництва", "Експлуата­ція та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва", "Електрифікація і автоматизація сільського господарства", "Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання".

Педагогічну міць та професійну гідність коледжу складають 67 висококваліфікованих викладачів.

Тальянківський коледж пишається своїми випускниками, які сумлінно трудяться на благо України, заслуговуючи шану та визнання. Студенти коледжу примножують славні традиції навчального закладу, активно займаються спор­том, відвідують гуртки художньої самодіяльності та технічної творчості.

Лише протягом останніх років спортсмени навчального закладу вибороли перші місця в спартакіаді аграрних вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Черкаської області.

Коледж неодноразово відзначався диплома­ми і грамотами за участь у Міжнародній виставці "Агро-2006", "Агро-2007" у м. Київ

Переглядів - 15292

top