01.02.2023 38633

Студентське містечко

На території Уманського національного університету садівництва для забезпечення відповідних соціальних умов проживання студентів розміщено п'ять гуртожитків (100% забезпечення поселення студентів), готель, студентська їдальня, кафе «Спудей», відкритий стадіон, тенісний корт, критий легкоатлетичний спортмайданчик, спортзал, продуктовий магазин, інтернет-клуб, перукарня, майстерні з ремонту одягу та взуття, чотири автомобільні стоянки.

Уся територія огороджена парканом та має три в’їзди, один з яких облаштований пропускним пунктом з черговою охороною, другий –  закритий для руху автомобілів, третій – вхід до дендрологічного парку «Софіївка» та кафедри агроінженерії. Проїзд на територію університету дозволений лише за наявності перепустки.

Університет знаходиться за 300 м від автобусної станції та міської поліклініки.

З метою запобігання злочинів і правопорушень, захисту життя та здоров’я студентів і жителів містечка від протиправних посягань, в університеті створено загін охорони громадського порядку.

Основні завдання загону:

- забезпечення громадського порядку;

- запобігання правопорушенням і злочинам;

- надання допомоги мешканцям студмістечка у попередженні та припиненні правопорушень і злочинів.

Охорона здійснює контроль за громадським порядком на території університету та безпосередньо в гуртожитках. Також адміністрацією навчального закладу організовані постійні чергування викладачів для покращення контролю за порядком у гуртожитках і виявлення недоліків у забезпеченні соціальних умов проживання студентів.