Загальна інформація про студентське містечко

30.01.2017

На території Уманського національного університету садівництва для забезпечення відповідних соціальних умов проживання студентів розміщено 5 гуртожитків (100% забезпечення поселення студентів), готель, 2 студентських їдальні, кафе «Студентське» та 3 кафетерії у навчальних корпусах (№1, №4, кафедрі маркетингу і економіки), відкритий стадіон, тенісний корт, критий легкоатлетичний спортмайданчик, спортзал, тренажерні зали, 1 продуктових магазини, інтернет-клуб, відділення Укрпошти №5, перукарня, майстерні з ремонту одягу та взуття, 4 автомобільні стоянки.

Вся територія огороджена парканом та має три в’їзди, один з яких облаштований пропускним пунктом з черговою охороною, другий –  закритий для руху автомобілів, третій – вхід до дендрологічного парку «Софіївка» та кафедри механізації. Проїзд на територію університету дозволений лише за наявності перепустки.

Університет знаходиться за 300 м від автобусної станції та міської поліклініки.

З метою запобігання злочинів та правопорушень, захисту життя та здоров’я студентів та жителів містечка від протиправних посягань в університеті створено загін охорони громадського порядку.

Основні завдання загону:

забезпечення громадського порядку;

запобігання правопорушенням і злочинам;

надання допомоги мешканцям студмістечка у попередженні та припиненні правопорушень і злочинів.

Охорона здійснює контроль за громадським порядком на території університету та безпосередньо в гуртожитках. Також адміністрацією навчального закладу організовані постійні чергування викладачів для покращення контролю за порядком у гуртожитках та виявлення недоліків у забезпеченні соціальних умов проживання студентів.

Директор студмістечка:

Погрібняк Віктор Григорович