Міжнародна діяльність

30.03.2015

Міжнародні зв'язки Уманського національного університету садівництва започатковані з 1984 року. З 1993 року за програмою Міжнародного обміну педагогічним досвідом з Департаментом сільського господарства США велика кількість викладачів змогли пройти стажування в університетах цієї країни.

У 2002 році в Уманський НУС розпочав діяльність спільний україно-американський проект підтримки приватних сільськогосподарських товаровиробників. Протягом двох років університет брав участь у проекті "Tasis" "Впровадження Болонської угоди в навчальний процес" під назвою "UKRABOL".

Кожного року велика кількість викладачів та науковців Уманського НУС бере участь у міжнародних конференціях, симпозіумах, семінарах, деякі з них запрошуються вузами - партнерами для читання лекцій, проведення наукових досліджень. Здійснено культурно-виховні поїздки викладачів і студентів до Польщі, Німеччини, Франції, Великобританії, Швейцарії. На базі університету щорічно проводиться біля 10 міжнародних конференцій і семінарів.

Уманський НУС відвідують офі­цій­ні делегації університетів - партнерів з США, Франції, Польщі, Китаю, Данії, Італії, Швейцарії. Представники цих навчальних закладів виступають перед студен­тами Уманського НУС.

Одним із напрямів роз­витку міжнародного спів­робітництва університету є участь студентів у програ­мах виробничого стажуван­ня та навчально-виробничих практик, де студенти мають можливість набути практич­ні уміння та навички щодо майбутньої професійної діяльності. Проходження практики на підприємствах США та Західної Європи дозволяє студентам вивчити сучасні технології виробництва, переробки та реалізації сільськогосподарської продукції, запозичити досвід застосування досконалої техніки, поглибити знання з іноземної мови. За останні роки студенти університету пройшли стажування  і практичну підготовку у таких країнах як Велика Британія, Шотландія, Франція, Німеччина, США, Данія, Фінляндія, Польща за наступними програмами: Хопс, Конкордія (Велика Британія, Шотландія), Апол­ло, Інтербауер (Німеччина), Кі - Франс, Дружба без кордонів (Франція), СІМО (Фінляндія), MAST Interna­tional (США), Агро імпульс (Швейцарія), Агротрейнінг (Данія), OSKO (Польща). Кожного року близько 300 студентів університету беруть участь у таких програмах.

Переглядів - 94980

Останні новини

top