Коледжі

Агротехнічний коледж

Коледж сьогодні - це сучасний вищий навчальний заклад, це високоорганізований творчий колектив працівників і студентства, це наші славні ветерани і випускники багатьох поколінь.


(04744) 5-22-91

http://uatk.uman.ua

Городищенський коледж

Головне завдання педагогічного колективу - підготувати висококваліфікованих спеціалістів та порядних людей. Саме тому, навчаючись у Городищенському коледжі УНУС, одному із найстаріших навчальних закладів, студентська молодь набуває не тільки знання і навички , а й досвід самостійного, дорослого життя, визначає свою життєву позицію, набуває навичок і вмінь працювати і виживати в сучасному вирі життя.

19500, Черкаська обл., м. Городище, вул. 1 Травня, 42
(04734) 2-16-07

http://gorkoledj.narod.ru/

Тальянківський агротехнічний коледж

Тальянківський коледж Уманського НУС є одним із найавторитетніших на Черкащині навчальних закладів, який готує фахівців за такими спеціальностями: "Виробництво і переробка продукції рослинництва", "Виробництво і переробка продукції тваринництва", "Експлуата­ція та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва", "Електрифікація і автоматизація сільського господарства", "Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання".


(04731) 9-42-11, 9-42-36

http://taljanka.io.ua/

Чигиринський економіко-правовий коледж

Коледж знаходиться в мальовничому місці Черкащини на березі притоки величного Дніпра ріки Тясмин, овіяний історичною славою гетьманської столиці України. Це єдиний з аграрних навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, який готує фахівців з юриспру­денції


(04730) 2-57-47, 2-54-98

http://chigirintehn.in.ua

Шевченківський коледж

Коледж є одним з найпрестижніших вищих навчальних закладів Звенигородщини. За свою 83-річну історію змінювалася назва навчального закладу, його профіль, але мета залишалася завжди однаковою– підготовка висококваліфікованих спеціалістів народного господарства.


(04740) 9-53-34
top