Городищенський коледж

11.12.2014
Контакти
(04734) 2-16-07
19500, Черкаська обл., м. Городище, вул. 1 Травня, 42
koledj2@ukrpost.ua
http://gorkoledj.narod.ru/

Навчальний заклад був заснований у жовтні 1891 року на базі Мошно-Городищенської школи1-го розряду, відкритої землевласницею Мошно-Городищенського маєтку Київської губернії Є.Балашовою за ініціативи і підтримки керуючого цим маєтком вченим - агрономом М.Ю.Філіпченком.

Школа перебувала у системі Міністерства землеробства і ставила за мету готувати умілих практичних виконавців сільського господарства і окремих його галузей.


У травні 1904 року школа була реорганізована в нижче сільськогосподарське училище з трирічним курсом навчання, а в 1920 році було розширено діяльність навчального закладу і перейменовано в агропрофшколу. У 1928 році училище перейменовано в садоогородній технікум, а в серпні 1964 року сільськогосподарський технікум було реорганізовано в радгосп-технікум Мліївської дослідної станції ім. Л.П.Симиренка.

У 2006 році - навчальний заклад перейменувався в Городищенський коледж Уманського державного університету. На даний час коледж має хорошу сучасну матеріальну базу, яка дозволяє випускати висококваліфікованих спеціалістів. Аудиторні заняття проводять викладачі, які мають відповідні методичні матеріали, знання, досвід. Лабораторно-практичні заняття проходять у майстернях, автокласах, у відповідно оснащених лабораторіях та аудиторіях. Практичні навички студенти набувають у навчальній бухгалтерії коледжу, на колекційно-дослідному полі, на базі Мліївського інституту помології ім.Л.П. Симиренка, в Городищенському, Смілянському, Корсунському лісництвах, на переробному підприємстві „Верес" та в багатьох інших організаціях, з якими заключаються договори про проходження практики .

Головне завдання педагогічного колективу - підготувати висококваліфікованих спеціалістів та порядних людей. Саме тому, навчаючись в Городищенському коледжі УНУС, одному із найстаріших навчальних закладів, студентська молодь набуває не тільки знання і навички , а й досвід самостійного, дорослого життя, визначає свою життєву позицію, набуває навичок і вмінь працювати і виживати в сучасному вирі життя.

 

Напрямки підготовки фахівців

за рахунок коштів юридичних і фізичних осіб:

 

 • „Агрономія" - 6.090101 освітньо-кваліфікаційний рівень „Бакалавр". Денна форма навчання на базі повної загальної середньої школи (11 кл.)

 

Строк навчання - 3 роки 8 місяців.

за рахунок державного бюджету та за контрактом:

 • „Виробництво і переробка продукції рослинництва" - 5.09010103 .

 • Денна форма навчання на базі загальної середньої освіти (9 класів) . 
  Строк навчання - 3 роки 10 місяців. 
  Заочна форма навчання на базі повної загальної середньої школи (11 кл.) Строк навчання - 3 роки. 
  Кваліфікація молодшого спеціаліста - "Агроном-плодоовочівник";
 • „Зберігання, консервування та переробка продукції рослинництва"  - 5.05170108.  Денна і заочна форма навчання на базі повної загальної середньої школи (11 класів). Строк навчання - 2 роки 6 місяців.

 • Кваліфікація молодшого спеціаліста - "Технік - технолог".

за рахунок коштів юридичних і фізичних осіб:

 • „Лісове господарство" - 5.09010301. Денна і заочна форми навчання на базі повної загальної середньої школи (11 класів). Строк навчання - 2 рік 7 місяців.
 • Кваліфікація молодшого спеціаліста - "Технік лісового господарства";
 • „Бухгалтерський облік" - 5.03050901. Денна і заочна форма навчання на базі повної загальної середньої школи (11 класів). Строк навчання - 1 рік 10 місяців.
 • Кваліфікація - "Молодший спеціаліст з бухгалтерського обліку";
 • „Фінанси і кредит" - 5.03050801. Денна і заочна форма навчання на базі повної загальної середньої школи (11 класів) . Строк навчання - 1 рік 10 місяців.
 • Кваліфікація - "Молодший спеціаліст з фінансів";
 • „Комерційна діяльність" - 5.03050702. Денна і заочна форма навчання на базі повної загальної середньої школи (11 класів). Строк навчання - 1рік 10 місяців
 • Кваліфікація - "Молодший спеціаліст з комерційної діяльності".

 

Студенти денної форми навчання здобувають робочі професії: тракториста-машиніста 3 класу, водія категорії „В" та оператора комп'ютерного набору. Разом із дипломом молодшого спеціаліста (ліцензія Міносвіти №097899) випускники отримують атестат про загальну середню освіту (ліцензія № 240788) .

Переглядів - 14822

top