Відокремлений структурний підрозділ Ананьївський аграрно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва

12.06.2015
Контакти
факс: (8-04863) 2-13-80, тел. 2-20-61, 2-18-83
66400, Одеська обл., м.Ананьїв, вул.Пушкіна, 62
adaet_office@ukr.net
http://ananevkoledg.ucoz.ua

У 1873 році в Ананьєві було засновано реальне училище. У серпні 1930 року на базі колишнього училища був створений технікум механізації сільського господарства. Близько 140 років функціонує навчальний заклад в освітньому просторі України. Це один із найстаріших технікумів в Одеській області. З 1958 року навчальний заклад здійснює підготовку спеціалістів економічного спрямування.

Відповідно до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 14.05.2013 р. № 298 "Про реорганізацію Ананьївського державного аграрно-економічного технікуму" навчальний заклад реорганізовано у відокремлений структурний підрозділ «Ананьївський аграрно-економічний технікум» Уманського національного університету садівництва. Скорочена назва: ВСП ААЕТ УНУС.

Навчальний заклад здійснює підготовку фахівців за такими спеціальностями:

  • 5.03050901 «Бухгалтерський облік», кваліфікація – бухгалтер;
  • 5.03050702 «Комерційна діяльність», кваліфікація – агент комерційних послуг;
  • 5.03050801 «Фінанси і кредит», кваліфікація – операціоніст з фінансів і кредиту.

Очолює навчальний заклад директор, кандидат економічних наук Прижбило Віталій Олександрович. Високу якість підготовки забезпечує досвідчений педагогічний колектив. У технікумі працюють 38 викладачів, у тому числі один старший викладач, 9 викладачів-методистів, 10 спеціалістів вищої категорії. 20 викладачів – магістри за спеціальністю «Педагогіка вищої школи» і мають кваліфікацію «Викладач університетів та вищих навчальних закладів».

Для якісної підготовки фахівців технікум має відповідну матеріальну базу.

До послуг студентів бібліотека, книжковий фонд якої складає біля 40 тис. примірників, читальна зала, розрахована на 40 місць.

Усіх іногородніх технікум забезпечує гуртожитком, який розрахований на 220 місць. У гуртожитку створені умови для підготовки до занять та самореалізації творчих здібностей студентів. Наявність  кімнат самопідготовки, спортивних кімнат, діяльність гуртків: «Берегиня», шахово-шашкового, художньої вишивки, домашнього квітникарства дозволяють мешканцям гуртожитку розширити кругозір та цікаво організувати своє дозвілля.

Центром культурного життя в навчальному закладі є клуб – один із найкращих в Ананьївському районі. Сучасний ремонт, вишуканий дизайн, досконале світлове та звукове оформлення створюють справжню творчу атмосферу, надихають студентів на розкриття своїх творчих  здібностей і талантів.

При клубі працюють гуртки аматорського мистецтва: вокальний, танцювальний, фольклорний. Студенти технікуму – постійні учасники Всеукраїнського  фестивалю «Софіївські зорі», обласних конкурсів і фестивалів.

Спортивна зала є центром спортивного життя в технікумі. Працює чотири секції: баскетболу, волейболу, настільного тенісу, футболу. Студенти технікуму – неодноразові переможці районних і обласних змагань із різних видів спорту.

Гордістю Ананьївського технікуму є туристичний клуб, завдяки  якому студенти мають можливість вивчати рідний край, історію  Батьківщини, відвідувати визначні місця держави. Традиційними стали туристичні подорожі до Автономної Республіки Крим,  Карпат, Києва. У жовтні 2005 року члени туристичного клубу на чолі з директором технікуму вперше здійснили подорож до українських Карпат і піднялися на найвищу точку України – гору Говерла, започаткувавши цим добру щорічну традицію.Переглядів - 10107

top