Агротехнічний коледж

17.02.2015
Контакти
(04744) 5-22-91
uatk@it-tim.net
http://uatk.uman.ua

Навчально-виховний процес забезпечують понад 100 викладачів, серед яких 51 мають державні і відомчі нагороди, 7 осіб занесено до Книги Пошани виставки передового педагогічного досвіду Мінагрополітики України, 40 - мають вищу категорію, 15 - викладачі-методисти, 2 - навчаються в аспірантурі.

За рівнем методичної роботи коледж входить у першу десятку серед 116 аграрних ВНЗ, а відділення технічних дисциплін є найкращим в Україні за останні десятиліття.

Найактивнішу участь у підготовці підручників, по­сібників та інших навчальних матеріалів беруть викладачі Товбушенко П.П., Тонкоглас П.П., Левиць­ка Ю.О., Колісник М.В., Солдатов Ю.В., Буханиста В.П., Бабій І.В., Кулик Т.М., Соколовська Н.О., Мель­­ник Ю.М., Ващишин О.Є.

З року в рік зміцнюється матеріальна база, покращується практична підготовка студентів.

За роки існування підготовлено понад 16 тис. фахівців для потреб АПК держави з таких спеціальностей: експлуатація та ремонт машин і обладнання АПК, експлуатація та ремонт обладнання харчових виробництв, бухгалтерський облік, фінанси та кредит, організація виробництва, обслуговування програмних систем і комплексів, розробка програмного забезпечення.

Відкриваються нові спеціальності - організація перевезень і управління на автотранспорті, оціночна діяльність.

Навчається в коледжі майже дві тисячі студентів, які беруть активну участь у різноманітних навчально-виховних заходах у місті і районі, області та на всеукраїнському рівні. Так, великі успіхи наших студентів у регіональних конкурсах з "Брейн-рингу" та "Студент року", спортсмени коледжу - чемпіони та призери України, області та міста з багатьох видів спорту.

З 2000 року видається багатотиражна газета "Коледж-інформ", яка у Всеукраїнському конкурсі серед аграрних вузів І-ІІ рівнів акредитації у 2008 році посіла друге місце.

До послуг студентів мережа Інтернет, бібліотека, спортивне містечко, гуртожитки, кафе, актова зала та інші побутові зручності.

Територія коледжу потопає в зелені, на клумбах багряніють квіти, барвами веселки милує каскад фонтанів.

Коледж сьогодні - це сучасний вищий навчальний заклад, це високоорганізований творчий колектив працівників і студентства, це наші славні ветерани і випускники багатьох поколінь.

Переглядів - 39286

top