Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

23.07.2018

Спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Уманського національного університету садівництва є вдалим синергетичним поєднанням усіх актуальних сфер діяльності сучасної розвиненої держави.

Висококваліфіковані спеціалісти даної галузі займають вагоме місце в структурі всіх без винятку підприємств, організацій чи установ, які можуть існувати в економічній системі держави. Ця спеціальність із надзвичайно широкими можливостями, оскільки фахівці даної галузі прогнозують економічну та фінансову діяльність, забезпечують ефективну систему збуту продукції, розробляють бізнес-стратегії підприємства в умовах конкуренції, надають консультаційні послуги у біржовій сфері та визначають шляхи підвищення ефективності господарської діяльності організації. Часто саме від них залежить успіх роботи як окремого підрозділу, так і всього підприємства.

Випускники університету зі спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» можуть обіймати такі посади:

• керівник підприємств, установ, організацій та їх підрозділів;
  • головний інспектор з контролю за цінами;
  • начальник комерційного відділу;
  • директор (керівник) малої торговельної фірми;
  • професіонал з ведення реєстру власників іменних цінних паперів;
  • професіонал з корпоративного управління;
  • професіонал з торгівлі цінними паперами;
  • фахівець в органах державної влади сфери захисту прав споживачів;
  • товарознавець-аудитор;
  • інспектор з контролю якості продукції;
  • експерт з експортно-імпортних операцій;
  • інспектор органів митної служби;
  • біржовий брокер (маклер);
  • фахівець-аналітик з дослідження товарного ринку;
  • фахівець з експертизи та стандартизації товарів;
  • викладач, науковий співробітник вищих навчальних закладів, науково-дослідних організацій і навчально-виховних закладів.

Американський інвестор Джеймс Алтачер, говорячи певною мірою про дану спеціальність, зазначає: «Кожен з нас підприємець. Єдині навички, що вам необхідні, аби стати підприємцем: вміння терпіти невдачі, здатність генерувати ідеї, хист продати ці ідеї та реалізувати їх, а також здатність бути наполегливим, аби, не зважаючи на свої помилки, навчатися та рухатися далі до наступної пригоди».

Якщо ви володієте окресленими рисами та прагнете успіху, спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Уманського національного університету садівництва – саме ваш вибір!

Конкурсні предмети 2018

Відкрита пропозиція (за кошти державного бюджету та за кошти фізичних або юридичних осіб)

Небюджетна пропозиція (виключно за кошти фізичних або юридичних осіб)

Мінімальна кількість балів для допуску до участі в конкурсі