12.06.2023 243

Події та заходи

СТАРТОВА ЗУСТРІЧ (KICK-OFF MEETING) ПРОЄКТУ ЕРАЗМУС+ «ДИСТАНЦІЙНА ОСВІТА МАЙБУТНЬОГО: НАЙКРАЩІ ПРАКТИКИ ЄС У ВІДПОВІДЬ НА ЗАПИТИ СУЧАСНИХ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ТА РИНОК ПРАЦІ» (DEFEP)

Офіційне відкриття проєкту Еразмус+ за напрямком Розвиток потенціалу вищої освіти «Дистанційна освіта майбутнього: найкращі практики ЄС у відповідь на запити сучасних здобувачів вищої освіти та ринок праці» (DEFEP) відбулося 3-6 квітня 2023 р. у гібридному форматі.

Презентація проєкту та учасників пройшла 3 квітня 2023 року. У цей день вітальні промови  від проєктного офіцера ЕАСЕА Росальби Нарделлі та очільниць Національного Еразмус+ офісу в Україні та в Молдові Світлани Шитікової та Клаудії Мелінте лунали у стінах Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

05–06 квітня у стінах Уманського національного університету садівництва у змішаному форматі відбулася стартова зустріч координатора й учасників проєкту, що об’єднав когорту університетів України, Молдови, Німеччини, Італії.

Події та заходи

З програмою зустрічі можна ознайомитися за посиланням.