11.01.2021 2328

Спеціальність «Філологія»

Спеціальність «Філологія» дає можливість володіння на високому рівні всіма видами іншомовної мовленнєвої діяльності – аудіюванням, читанням, мовленням, письмом, медіацією (перекладом); студентам (молодшим бакалаврам) – отримати ґрунтовні знання з філології і знайти перспективну роботу у державних і комерційних компаніях будь-якого профілю, у тому числі закордонних. А ще філологія вивчає письмові тексти і на основі їх змістовного, мовного і стилістичного аналізу – історію та сутність духовної культури даного суспільства. Окрім того, специфіка професії дозволяє працювати віддалено, мати гнучкий робочий графік.

ДЕ ПРАЦЮЮТЬ ФАХІВЦІ ОСВІТНЬОЇ КВАЛІФІКАЦІЇ «МОЛОДШИЙ БАКАЛАВР З ФІЛОЛОГІЇ»?

Фахівці освітньої кваліфікації «Молодший бакалавр з філології» здатні виконувати роботу в розрізі професійних груп і професій. Це майбутні філологи, лінгвісти, перекладачі, письменники, редактори, журналісти, організатори діловодства, радіо- та телеведучі, організатори й інші професійні фахівці у сферах культури та мистецтва, секретарі й інші професіонали, що не входять в інші класифікаційні рамки (контент-менеджер, PR – менеджер (на сьогодні в будь-якому бізнесі піар – це ціле мистецтво управління репутацією). Тому даний фахівець має на повну випромінювати креатив, чудово писати, творити, знати в ідеалі ораторське мистецтво. А для наших молодших бакалаврів-філологів це не проблема, адже всі навички отримуються під час навчання.

РИСИ ПОТЕНЦІЙНОГО ФАХІВЦЯ ОСВІТНЬОЇ КВАЛІФІКАЦІЇ «МОЛОДШИЙ БАКАЛАВР З ФІЛОЛОГІЇ»

Інтелект, креативність, почуття гумору, відповідальність, уважність, вміння аналізувати та спілкуватися – основні риси потенційного фахівця спеціальності «Філологія». Та не менш важливими є вміння та навички, що набуваються в процесі навчання. Це такі, як сформованість особистісно-мотиваційних якостей і цінностей; глибоке володіння професійними знаннями; ефективна організація часу; гнучке мислення, відкритість до сприйняття та застосування знань; здатність до прийняття самостійних рішень тощо.

ПЕРСПЕКТИВИ ПРОФЕСІЇ

Фахівець спеціальності «Філологія», згідно даних сайту https://ua.trud.com/ua/salary,  в середньому отримує від 5000 до 10000 грн заробітної плати. Однак талановитий редактор і копірайт ер, за даними порталу job.ukr.net, у середньому можуть мати зарплатню до 400 $. Лінгвістичні центри, з пропозиціями «випробного терміну», окрім гарної нагоди практики та стажування, пропонують філологам зарплату на рівні 450 $.

ЧОМУ САМЕ СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «ФІЛОЛОГІЯ» В УМАНСЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ САДІВНИЦТВА?

Спеціальність «Філологія» в Уманському національному університеті садівництва – ЦЕ:

  • ПРОФЕСІОНАЛІЗМ – колектив викладачів з досвідом профільної практичної діяльності та постійно оновлювані відповідно до вимог ринку праці освітні програми;
  • РІЗНОПЛАНОВІСТЬ ЗНАНЬ – насичене та різноманітне творче студентське життя, сповнене подорожами та чудовими виїздними лекціями та навчальними елементам;
  • НАВЧАННЯ У ЗРУЧНОМУ ФОРМАТІ – можливість паралельного здобуття освіти одразу на двох спеціальностях і дистанційні методи навчання онлайн у зручний для студента час, можливість дуальної освіти.