18.04.2024 105

18 квітня — Міжнародний день пам’яток і визначних місць

18 квітня світова спільнота відзначає день, який спонукає шанувати, згадувати, відновлювати реставрувати визначні пам’ятки, пов'язані з важливими історичними подіями — Міжнародний день пам’яток і визначних місць.

Уманський національний університет садівництва є освітнім осередком з 180-річною історичною минувшиною. Роки для навчального закладу стали лише окрасою, а юний своєю вродою, насичений життям колективу навчальний заклад може похизуватися впізнаваними стінами навчальних корпусів, доглянутою й ошатною територією студентського містечка та неперевершеною нареченою, яка завжди поруч, — Софіївкою. А загалом, університет є не лише теплицею з вирощування фахівців аграрного спрямування, він бере своєю історією за серце кожного, хто виявляє бажання її почути.

Пам’ятки культури важливі для нації, осередку праці, країни, оскільки є свідченням глибокої історії нації та її культурного багатства. Національне самовизначення починається з особистісної приналежності до культурного багатства певного народу. Ми, українці, бережемо та примножуємо культурну спадщину пращурів, а осередки і пам’ятки минулого приваблюють туристів з усього світу та сприяють розвитку туристичної галузі країни.

Шановні земляки, ми маємо втілити почесну місію сучасників, аби зберегти культурні пам’ятки України.