Новини підрозділів

Профорієнтація в ВСП Городищенський фаховий коледж  Уманського НУС
Профорієнтація в ВСП Городищенський фаховий коледж Уманського НУС

Доценти кафедри лісового господарства Галина ІЩУК та Олександр ОСТАПЧУК днями були з візитом у ВСП Городищенський фаховий коледж Уманського НУС, де провели профорієнтаційну роботу з студентами випускних курсів коледжу.

Кафедра економіки УНУС отримала сертифікат про акредитацію освітньої програми

Кафедра економіки УНУС повідомляє про успішну акредитацію ОПП Економіка першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 051 Економіка.

ЗУСТРІЧ У БОБРИНЕЦЬКОМУ КОЛЕДЖІ

17 квітня 2024 року завідувач кафедри геодезії, картографії і кадастру, доктор географічних наук, професор Юрій КИСЕЛЬОВ відвідав Бобринецький коледж, що в Кіровоградській області, де зустрівся зі студентами випускного та передвипускного курсів, які здобувають освітній ступінь фахового молодшого бакалавра зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій».

Літературний конкурс «Нас єднає університет», присвячений 180-річчю заснування Уманського національного університету садівництва: підводимо підсумки

в 2024 році книгозбірнею був проведений літературний конкурс «Нас єднає університет», присвячений 180-річчю заснування Уманського національного університету садівництва та 210-й річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка...

Обирай своє майбутнє в Уманському національному університеті садівництва!

У квітні 2024 року Уманський національний університет садівництва традиційно відчинив свої двері для потенційних абітурієнтів. День відкритих дверей – це традиційний захід, у межах якого вступники мають змогу отримати необхідну інформацію про навчання в Уманському національному університеті садівництва. Особливо корисний він для тих абітурієнтів, які ще не визначилися з вибором майбутньої професії або мають сумнів щодо того, з якою саме сферою діяльності пов’язати своє життя.