21.05.2013 3166

Зустріч з делегацією з Державної вищої професійної школи ім. Яна Гродка в Сяноці, Польща

21 травня  в Уманському національному університеті садівництва відбулася зустріч польської делегації у складі проректора з навчальної роботи др.Магдалєни Конєчної, директора інституту сільського господарства др. Ричарда Шипули та магістра з інженерії Матеуша Качмарського з керівництвом університету, на якій відбулося підписання угоди про співробітництво.

Співпраця сторін планується за такими напрямками:

1. Активна участь працівників у взаємних конференціях, поєднаних з представленням результатів досліджень та наукового доробку.
  2. Обмін студентами в узгодженій кількості та в узгоджений час, після попереднього погодження умов перебування та навчання.
  3. Організація періодичних семінарів, які стосуються обміну досвідом у галузі науки та навчання, а також якості освіти.
  4. Спільні публікації (наукових та студентських) з даної дисципліни або галузі.
  5. Ознайомлення з правовими положеннями, які визначають функціонування вищих навчальних закладів у окремих країнах.

Інститут сільського господарства Державної вищої професійної школи ім.Яна Гродка у складі професійної школи почав працювати в 2005-2006 р.р. Для інституту університет виділив реконструйовану та модернізовану будівлю з сучасним обладнанням, актову залу на 160 місць, лабораторію ботаніки і фізіології рослин, лабораторію із зоології та фізіології тварин, ґрунтознавства та агрохімії.

Тривалість навчання триває 3,5 роки (7 семестрів) і закінчується захистом дисертації з присвоєнням ступеня інженера сільського господарства.

Програма навчання має чотири спеціальності:

• агроекологія та регіональні продукти;
  • фінанси та логістика в АПК;
  • переробка сільськогосподарської та лісової продукції;
  • ландшафтний дизайн та архітектура.

Прес-центр університету