11.04.2017 4616

Зустріч студентів факультету менеджменту з головою Уманської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста

У рамках Всесвітнього дня здоров’я відбулася зустріч студентів факультету менеджменту з головою Уманської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста Валентиною Чорною, яка розповіла про діяльність організації, яку очолює, та програми, над якими працює Товариство.

Валентина Чорна,  голова Уманської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста
Валентина Чорна, голова Уманської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста

Валентина Чорна зауважила, що, на превеликий жаль, ні освітня, ні оздоровча система не приділяють належної уваги вивченню питання надання першої медичної допомоги звичайними людьми, які можуть опинитися в екстремальній ситуації. Хоча швидкість і якість надання долікарської допомоги визначається підготовленістю осіб, які знаходяться поруч з потерпілим, їх умінням використовувати підручні та спеціальні засоби.

Інструктаж по наданню першої долікарської допомоги
Алгоритм дій під час першої долікарської допомоги

З урахуванням зазначеного, вона запропонувала переглянути відео про алгоритм дій під час першої долікарської допомоги і закріпити переглянутий матеріал проведенням тренінгу з надання першої медичної допомоги при серцевій зупинці, переломах кісток, опіках і кровотечах.

Надання першої медичної допомоги при переломах кісток

За словами студентів, зустрічі такого плану є пізнавальними і необхідними. Адже отримані знання щодо послідовності дій надання першої допомоги при невідкладних ситуаціях допоможуть справитися людині з почуттям безпорадності, убезпечать її та оточуючих людей, а також сприятимуть ефективній роботі рятівника.

Вміле надання першої допомоги іноді рятує життя людині, і тому кожен повинен вміти це робити.

Лілія Кустріч, заступник декана факультету менеджменту з виховної роботи

Також читайте: "В Уманському НУС створена первинна організація ТОВ Червоного Хреста"

"Допоможи іншим. Приєднуйся до руху «Червоного Хреста»"