06.09.2016 5800

Зустріч ректора зі студентами першого курсу

Вже традиційними на початку вересня стали зустрічі ректора Уманського національного університету садівництва зі студентами першого курсу. Не став виключенням і 2016–2017 навчальний рік: дружня студентська родина Уманського національного університету садівництва поповнилась чималою кількістю студентів-першокурсників, а тому ректор зустрічалася з молодим поповненням два дні підряд.

Традиційно зустрічі відкрила ректор Олена Непочатенко, яка привітала першокурсників з тим, що стали студентами саме Уманського НУС, коротко розповіла про склад та структуру ВУЗу, познайомила всіх із членами ректорату.

Зустріч ректора зі студентами першого курсу

Долучилась до привітань ректора і старший викладач Центру культури і виховання студентів Наталія Шаповаленко. Вона привітала першокурсників з початком нового етапу їх життя та побажала реалізації творчих здібностей студентів в колективах Центру культури і виховання. Також Наталія Іванівна наголосила, що по закінченню повного курсу навчання студент отримує свідоцтво, яке надає право керувати творчим аматорським колективом відповідного жанру.

Уманський НУС здавна славиться спортивними досягненнями своїх студентів. Викладач кафедри фізичного виховання і психолого-педагогічних дисциплін Наталія Гребенюк коротко розповіла про спортивні секції, що діють в УНУС, та спортивні досягнення колишніх і діючих студентів нашого навчального закладу.

Викладач кафедри військової підготовки Валерій Цкітішвілі ознайомив аудиторію з особливостями навчання на кафедрі, а також зауважив, що по закінченню навчання студент отримує звання молодшого лейтенанта Сухопутних військ України.

Зустріч ректора зі студентами першого курсу

Вікторія Уманчик, голова ради студентського самоврядування університету, розповіла про роботу Ради та про заходи, які проходять за сприяння студентського активу.

Зустріч ректора зі студентами першого курсу

На завершення зустрічі Олена Олександрівна ще раз побажала студентам миру, успіху, яскравих вражень від навчання, а також рекомендувала студентам звернути увагу на наступні питання:

1. Навчання, адже від цього залежить майбутнє країни та особистий добробут;
  2. Бережливе ставлення до матеріально-технічної бази університету, адже майбутні покоління студентів теж повинні навчатися в гарних умовах;
  3. Участь у культурному житті університету: всесторонньо розвинуті випускники – головний пріоритет діяльності Уманського НУС.

Прес-центр Уманського НУС