17.03.2018 4950

Змістовна лекція від зарубіжного фахівця

Участь Уманського національного університету садівництва у міжнародних проектах передбачає академічну активність у різних сферах і формах, що стосуються профільної діяльності навчального закладу. Однією з них є проведення відкритих лекцій провідними фахівцями з зарубіжних країн.

«Інноваційні шляхи вирішення проблем АПК» – саме таку назву мала лекція, яку для студентів і викладачів Уманського НУС прочитав державний референт з механізації і технології Міністерства сільського господарства Ізраїлю Борис Бордман.

Змістовна лекція від зарубіжного фахівця

Захід проводився у невимушеній атмосфері, а основним завданням лектора було донесення до аудиторії інформації про створення та розвиток сільського господарства в Ізраїлі.

Під час лекції доповідачем було охарактеризовано умови провадження інтенсивного виробництва у всіх галузях сільського господарства, а по завершенню доповіді лектор відповів на питання, що лунали з аудиторії.

Прес-центр Уманського НУС