24.10.2014 5149

Життя – це рух, а ролики – це швидкий рух

Ролерспорт в Україні інтенсивно розвивається, з кожним роком збільшується цікавість до роликів як у професійних спортсменів з інших видів спорту, так і серед шанувальників здорового способу життя та позитивного настрою.

Саме тому студенти 42-фк групи спеціальності «Фінанси і кредит» Уманського національного університету садівництва на чолі з куратором Юлією Улянич вирішили підкорити новий роледром в м. Умань та випробувати власні сили.

Молодь, що захоплюється катанням на роликах, самоорганізовується, згуртовується. Це є хорошою альтернативою малорухомому віртуальному спілкуванню в соціальних мережах.

Життя – це рух, а ролики – це швидкий рух

Загалом такий вид рухової діяльності й активного відпочинку як катання  на роликах сприймаються як дозвілля, як альтернатива буденності, засіб відволіктись від основного роду занять (навчання, робота), як прояв свободи.

Альбіна Стойченко, староста 42-фк групи

Юлія Улянич, куратор 42-фк групи