02.03.2018 1437

Збірна УНУС – переможець чемпіонату м. Умань з шахів

Спортивне життя студентів в Уманському національному університеті садівництва завжди було та залишається яскравим і насиченим.

27 лютого на базі Європейського університету відбувся чемпіонат міста Умані з шахів серед молоді. Відстоювала честь рідного університету на цих змаганнях команда у складі Романа Вишневого, Костянтина Належитого, Артема Кривов’яза (11-ім група), Дмитра Бурлаки (11-тм група), Катерини Тітаренко (11-гр група), Артема Клименка (14-ас група), Ростислава Світлика (12-а група), Владислава Андрущака (62-ем група), Дмитра Пастуха (14-ас група).

Відмінна підготовка спортсменів-інтелектуалів і воля до перемоги принесли очікувані результати, тож Збірна УНУС зайняла І місце у цьому чемпіонаті.

Збірна УНУС – переможець чемпіонату м. Умань з шахів

Вітаємо переможців і бажаємо їм натхнення та подальших яскравих досягнень!

Прес-центр Уманського НУС