25.10.2014 5427

Захист дипломних робіт спеціальності «Маркетинг»

16-17 жовтня 2014 року в Уманському національному університеті садівництва відбувся захист дипломних робіт зі спеціальності 7.03050701 «Маркетинг» ОКР «спеціаліст».

Головою Державної екзаменаційної комісії було призначено професора, завідувача кафедри бухгалтерського обліку, аналізу і аудиту Черкаського державного технологічного університету, доктора економічних наук Яценка Володимира Микитовича. Члени Державної екзаменаційної комісії: заступник голови ДЕК, професор кафедри маркетингу, д.е.н. Мудрак  Руслан Петрович; доцент кафедри маркетингу, к.е.н. Цимбалюк Юрій Анатолійович; доцент кафедри маркетингу, к.е.н. Рибчак Віталій Іванович; секретар – доцент кафедри маркетингу, к.е.н. Соковніна Діана Михайлівна.

Захист дипломних робіт спеціальності «Маркетинг»

Рішенням Державної екзаменаційної комісії кваліфікація спеціаліста з маркетингу присвоєна 11 студентам-випускникам, які успішно захистили дипломні роботи: на «відмінно» – 2 особи, «добре» – 8 осіб, «задовільно» – 1 особа.

Діана Соковніна, секретар Державної екзаменаційної комісії