25.05.2015 5943

Захисники рослин на практичному занятті в саду

22 травня студенти 41-зр групи Уманського НУС із викладачами кафедри захисту і карантину рослин Сухановим С.В. та Слонь А.С. провели практичні заняття із дисциплін «Захист лікарських рослин від шкідників» та «Основи біологічного захисту». Для студентів, які навчаються за спеціальністю «Захист рослин», практичні заняття на дослідних полях та лабораторіях є невід’ємною частиною високої кваліфікації.

Захисники рослин на практичному занятті в саду

Такий метод занять є найбільш актуальним, адже студенти можуть закріпити свої знання на практиці та розглянути питання, які не описані у підручнику. Ініціативу практичних занять на дослідних ділянках Уманського НУС підтримують і викладачі кафедри, які із задоволенням діляться власним досвідом і навичками.

Захисники рослин на практичному занятті в саду

Метою занять було вивчення видового складу шкідників лікарських рослин та їх ентомофагів; методів обліку ґрунтових та стеблових шкідників; встановлення строків виходу найбільш небезпечних шкідників саду та лікарських рослин за допомогою пасток.

Захисники рослин на практичному занятті в саду

Кожен із студентів отримує індивідуальне практичне завдання, згідно з яким самостійно проводить моніторинг шкідливих організмів, розраховує та прогнозує їх розвиток у наступних поколіннях, це дає змогу студентам відповідально ставитись до професії і вже, навчаючись в університеті, бути кваліфікованим спеціалістом. Адже скоро, після отримання диплома, вони будуть керувати власними підрозділами і підіймати сільське господарство в Україні.

Захисники рослин на практичному занятті в саду

Анна Слонь, асистент кафедри захисту і карантину рослин