19.06.2015 4331

Завершилось навчання для студентів спеціальності "Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності"

Завершилось навчання для студентів п’ятого курсу спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» факультету менеджменту. 4 червня 2015 р. вони склали державний екзамен, а 16 червня 2015 р. – захистили дипломні роботи. До складу екзаменаційної комісії увійшли: Стройко Т.В. (голова ЕК, завідувач кафедри міжнародної економіки Миколаївського національного університету ім. В.О. Сухомлинського,  д.е.н., професор), Школьний О.О. (завідувач  кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності, д.е.н., професор), Пітель Н.Я. (доцент кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності, к.е.н.), Новак І.М. (доцент кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності, к.е.н.).

Під час навчання випускники отримали навички наукової роботи, здатність критично мислити та креативно підходити до робочих ситуацій, впроваджувати здобуті знання в практичній діяльності. Презентуючи свої роботи, студенти акцентували увагу на практичних аспектах. Вони розробляли бізнес-плани, розраховували можливі прибутки, розглядали різні сценарії розвитку зовнішньоекономічної діяльності обраного об’єкта дослідження, і по завершенню екзаменаційна комісія присвоїла всім кваліфікацію «Спеціаліст з менеджменту зовнішньоекономічної діяльності». Дипломні роботи Круглова А.В. та Саушевої О.С. отримали рекомендацію до провадження у виробництво.

Позаду залишились студентські радощі та турботи, попереду – хвилююче майбутнє. Тому бажаємо випускникам успіхів у обраній професії та кар’єрних злетів.

Юлія Зборовська, секретар ЕК