07.04.2017 4513

Завершила роботу Всеукраїнська студентська наукова конференція

Студентське наукове життя – це особлива сфера діяльності, у якій визнання приходить до найталановитіших і найпрогресивніших. 6 квітня в Уманському національному університеті садівництва підводили підсумки Всеукраїнської студентської наукової конференції, приуроченої 160-річчю від дня народження видатного садівника В.В. Пашкевича.

Друге Пленарне засідання розпочали із виступів студентів, які доповідали про результати роботи конференції по кожному факультету.

Завершила роботу Всеукраїнська студентська наукова конференція

Звіт про роботу секцій факультету менеджменту оголошувала студентка 41-з групи Анастасія Белім; факультету економіки і підприємництва – студентка 42-е групи Вікторія Курко. Підсумки роботи конференції по факультету агрономії висвітлила студентка 54-ам групи Юлія Кищенко; факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин – студентка 51-зрм групи Світлана Черпак; інженерно-технологічного факультету – студент 21-ім групи Олександр Шейко; факультету лісового і садово-паркового господарства – студент 51-лгм групи Ярослав Яцишин.

Завершила роботу Всеукраїнська студентська наукова конференція

За підсумками виступів доповідачів було рекомендовано схвалити роботу наукової студентської конференції, а доповіді її учасників опублікувати у збірнику студентських наукових праць. Результати наукових досліджень студентів 5 курсу з врахуванням зауважень і рекомендацій – узагальнити у дипломних і магістерських роботах.

Кращі доповіді, які були представлені на Першому пленарному засіданні, проректор з наукової та інноваційної діяльності Віктор Карпенко відзначив грамотами.

Завершила роботу Всеукраїнська студентська наукова конференція

Потім було підведено підсумки І туру Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт і І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади. Кращих студентів-переможців було  відзначено дипломами.

На завершення ведуча Заключного пленарного засідання, Марія Подолянчук, побажала успіхів студентам 5 курсу у завершенні їх наукових досліджень та захисті дипломних і магістерських робіт, а студентам молодших курсів – кращих результатів у навчанні, плідної роботи та продовження наукових досліджень.

Ніна Пітель, к.е.н., доцент кафедри менеджменту