30.04.2015 4765

Зарахування слухачів до Інституту післядипломної освіти та дорадництва

У період вступної кампанії з 14 по 24 квітня 2015 р. до Інституту післядипломної освіти та дорадництва Уманського національного університету садівництва надійшло 60 заяв від кандидатів, які виявили бажання навчатися за програмами перепідготовки фахівців на основі раніше здобутих ступенів вищої освіти спеціаліста або магістра.

Набір здійснювався за різними технологічними й економічними спеціальностями. Найбільше заяв було подано за такими спеціальностями як 7.09010101 «Агрономія», 7.05170101 «Технології зберігання і переробки зерна», 7,03060101 «Менеджмент організацій і адміністрування».

Вступні випробування, які проводилися 27-28 квітня 2015 р., пройшли 54 кандидати з 60.  29 квітня 2015р. відбулося успішне зарахування слухачів до Інституту.

Детальна інформація про наступні етапи вступної кампанії, перелік документів і вартість навчання

Зарахування слухачів до Інституту післядипломної освіти та дорадництва