24.10.2014 6397

З Україною в серці творимо дива

21 жовтня 2014 р. студенти факультету менеджменту Уманського національного університету садівництва долучились до благодійного проекту «З Україною в серці творимо дива».

Під керівництвом майстрині-лялькарки Ольги Собкович відбувся майстер-клас з виготовлення ангеликів-мотанок. Технологія виготовлення цієї ляльки напрочуд проста. Для її створення в голову ангела закладали грецький горіх, який символізує міцність і силу. Процес виготовлення ангеликів приносив всім задоволення. Кожна лялечка стала індивідуальним витвором майстрів-студентів з частинкою їх душі і серця. Виготовляючи ангелів, студенти вірили у магічну здатність ляльки-мотанки і до кожної з них прив’язали жовто-блакитною стрічкою записку з особистими побажаннями для воїнів-захисників нашої країни. Зроблені ангелики-мотанки будуть передані волонтерами в зону АТО.

З Україною в серці творимо дива

Будемо мати надію, що ці маленькі дрібнички, виготовлені власноруч, стануть оберегами для солдатів і будуть підтримувати в них дух мужності й віри в перемогу.