Повідомити про новину

Яскравий старт у доросле життя

Сьогодні випускники шкіл міста Умань зібралися на території Уманського національного університету садівництва — провідного наукового та навчального закладу України з 175-річною історією свого існування, аби в урочистій атмосфері відсвяткувати знаменну подію їхнього життя – випуск зі школи. Тож наш віковий храм науки та знань став одночасно завершенням шкільного та стартом для подальшого дорослого життя юних вихованців загальноосвітніх закладів, заворожуючи молодь своєю величністю та красою, вітаючи випускників і наштовхуючи їх на думку про освіту, як запоруку успішного майбутнього.
Ще вчора школярі, сьогодні вже – дорослі люди з правом на вибір, святково одягнені, такі ще юні та одночасно мудрі й розважливі, з піднесеним настроєм та готовністю до нового. Святкова та хвилююча подія спонукає до осмислення пройденого шляху, сповнює серця мріями, надіями та сподіваннями.

Представники ректорату та творчі колективи Уманського НУС, привітавши випускників від усього професорсько-викладацького складу, побажали молоді натхнення та незламного прагнення до знань, нових ідей та можливостей для професійного становлення.Нині свято випускників відбувається у непростий для України час, покладаючи на плечі випускників ще більшу відповідальність не лише за власну долю, а й за розвиток України. Саме тому особливої ваги набуває правильність вибору подальшого шляху та наполегливість у починаннях.

Низький уклін педагогам та батькам за повсякденну кропітку працю, яка є запорукою успішного майбутнього. Адже сучасність вимагає висококваліфікованих і конкурентоспроможних спеціалістів, потребу в яких забезпечить лише якісна освіта. Тому успіхи нинішніх випускників – це найкраща винагорода для педагогів і рідних, які передали їм свої досвід та мудрість.

Тож у світлу, щасливу путь, шановні випускники! Ніколи не полишайте бажання здобувати знання, будьте сміливими у мріях, наполегливими – у діях, успішними – у результатах, Господнього благословення вам та миру!


Прес-центр Уманського НУС

Переглядів - 1029

top