05.04.2018 5277

Ярмарок вакансій: працевлаштування зі студентської лави

Студентське життя яскраве, але швидкоплинне. І по закінченню навчального закладу перед кожним вчорашнім студентом, а нині – молодим фахівцем, постає питання місця першого працевлаштування.

В Уманському університеті садівництва чітко розуміють окреслену вище ситуацію, а тому всіляко підтримують своїх випускників, організовуючи для них традиційні зустрічі з потенційними роботодавцями – Ярмарок вакансій.

Ярмарок вакансій: працевлаштування зі студентської лави

На чергову зустріч з представниками успішних підприємств, яка цього разу відбулася за фінансової підтримки Уманської міської ради в рамках співпраці університету з відділом у справавх сім'ї та молоді, зібралися студенти випускних курсів усіх спеціальностей університету. Відкрив захід вітальним словом проректор з науково-педагогічної роботи Михайло Мальований, який наголосив на важливості таких зустрічей і їх корисності для майбутніх випускників, адже нині кожен з них має нагоду створити собі платформу майбутнього працевлаштування саме зараз.

Ярмарок вакансій: працевлаштування зі студентської лави

Підтримала дану позицію і куратор заходу, завідувач підготовчого відділення Інна Чернега, яка зазначила, що «даний захід дає можливість кожному студенту нашого університету отримати більше інформації щодо майбутнього працевлаштування з огляду на обрану спеціальність і в недалекій перспективі стати справжніми професіоналами обраного фаху».

Ярмарок вакансій: працевлаштування зі студентської лави

Окрім чисельного студентського загалу, який завітав на Ярмарок вакансій, вражала й активність і готовність до співпраці з молоддю роботодавців. Так, в рамках нинішнього заходу презентували свою діяльність студентам консультаційна компанія «Дикун глобал консалт»,туристична компанія «Алларіс», Торговий дім «Агроальянс», ТОВ «БАСФ», торгівельний центр «Епіцентр», компанія «Маілстеп», ТОВ НВА «Перлина Поділля», ПрАТ «Уманьферммаш», ГК «Імперія-Агро», ЗАТ ТД «Гідросила Груп».

Ярмарок вакансій: працевлаштування зі студентської лави

Зустріч пройшла у формі презентацій і розповідей представників підприємств про умови та особливості працевлаштування. Доказом високої зацікавленості студентської аудиторії до зустрічі була велика кількість запитань і зосереджене сприйняття інформації. А широкий спектр профільних сфер роботодавців став черговим свідченням того, що всі спеціальності, за якими молодь здобуває вищу освіту в Уманському НУС, користуються значним попитом на ринку праці.

Прес-центр Уманського НУС