Повідомити про новину

Хто шукає – той знаходить; хто прагне – той досягає

Вже понад 40 років в Уманському національному університеті садівництва здійснюється підготовка фахівців економічного профілю. За цей час тисячі випускників факультету економіки і підприємництва стали досвідченими, висококваліфікованими професіоналами, які знайшли своє покликання у цікавій і непересічній роботі та зайняли гідні позиції в усіх галузях економіки України, а також близького й далекого зарубіжжя.


Нині факультет здійснює підготовку за освітніми рівнями «бакалавр» і «магістр» за такими спеціальностями:

- Облік і оподаткування;

- Маркетинг;

- Економіка;

- Підприємництво, торгівля та біржова діяльність;

- Фінанси, банківська справа та страхування.

Підготовка бакалаврів здійснюється також за спеціальностями:

- Управління персоналом та економіка праці;

- Комп’ютерні науки.Усі спеціальності цікаві та своєрідні, орієнтовані на впевнених, ерудованих і самодостатніх особистостей. Так, «Облік і оподаткування» обирають ті, хто впевнено відчуває себе поміж цифр і строгих математичних законів. «Маркетинг» підходить креативним, творчим індивідуальностям. «Економіка» – серйозна спеціальність для глибоко освічених абітурієнтів. «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» – вибір ініціативних людей, яким притаманна бізнесова орієнтація. Фах «Фінанси, банківська справа та страхування» є прерогативою впевнених у собі, мислячих на перспективу стратегів. «Управління персоналом та економіку праці» обирають комунікабельні, соціально креативні люди з лідерськими здібностями. А тих, хто цікавиться інформаційними технологіями та програмуванням, привабить спеціальність «Комп’ютерні науки».

Основою успіху колективу факультету у підготовці фахівців є готовність і вміння слідкувати за змінами у всіх сферах економічного життя країни та ґрунтовне і креативне втілення їх на практиці. Навчальний процес на факультеті економіки і підприємництва забезпечують досвідчені фахівці, кандидати та доктори економічних наук, кожен з яких є професіоналом своєї справи. Тому до послуг студентів – цікаві та змістовні лекції, пізнавальні практичні заняття, практична підготовка в державних установах і на кращих підприємствах усіх галузей економіки. 
Яскравим і колоритним є й позааудиторне студентське життя. Розвиток і вдосконалення творчих і спортивних можливостей, відкриття нових талантів, пошук себе у лабіринтах науки – всі ініціативи молоді підтримує науково-педагогічний колектив факультету. 
«Хто шукає – той знаходить; хто прагне – той досягає» – такий девіз всіх, хто має відношення до факультету економіки і підприємництва. А ще тут впевнені, що істину знаходять лише у відкритому та відвертому діалозі, тож кожен студент завжди може отримати компетентну, професійну та дружню пораду від викладача.

Прес-центр університету

Переглядів - 1048

top