06.10.2013 6510

Хроніка ХІІ Всеукраїнського фестивалю «Софіївські зорі»

3 жовтня розпочався перший конкурсний день ХІІ Всеукраїнського фестивалю художньої творчості серед колективів вищих аграрних навчальних закладів міністерства аграрної політики та продовольства України «Софіївські зорі».

До Уманського національного університету садівництва прибували учасники, яких з щирою українською гостинністю, хлібом-сіллю та подарунками, зустрічали дівчата-україночки. Гості прибували до пізнього вечора, а загалом університет зустрів цього дня близько 1000 осіб членів делегацій.

Хроніка ХІІ Всеукраїнського фестивалю «Софіївські зорі»

У міському будинку культури з 15.00 розпочалися конкурсні оглядини художніх колективів. Компетентне журі фестивалю оцінювало учасників у жанрах «солоспів», «вокальні ансамблі», «народні звичаї та обряди». До пізнього вечора всі бажаючі насолоджувалися майстерністю й талантами учасників.

Не менш насиченим на події та гарні враження був і другий день фестивалю, 4 жовтня.

Активно продовжували прибувати з усіх куточків України нові учасники фестивалю, яких гостинно зустрічав Уманський національний університет садівництва. І знову вирувала буря емоцій і почуттів у міському будинку культури, де журі оцінювало таланти учасників у жанрах «хори», «оркестри та ансамблі народних інструментів», «інструментальна музика», «народна хореографія».

Нехай же яскраво сяють нові зорі талантів під глибоким софіївським небом!