28.09.2018 4763

Хорошу владу обирають хороші громадяни, які голосують

Увага студентської спільноти в Уманському національному університеті садівництва нині була прикута до головної події дня – виборів студентського активу закладу вищої освіти. Тож у зв’язку з виборами членів ради студентського самоврядування Уманського НУС, відбулося пряме таємне голосування, яке пройшло 27 вересня серед студентів університету. Голосування проходило на двох дільницях – у корпусі № 1, де свою думку висловлювали студенти факультетів лісового і садово-паркового господарства, агрономії, плодоовочівництва, екології та захисту рослин, та у корпусі № 4, де голосували студенти факультетів економіки і підприємництва, інженерно-технологічного та менеджменту. Голосування, під час якого студенти мали змогу проголосувати «за» чи «проти», відмітивши обраного з запропонованих кандидатів, тривало з 800 до 1300 години.

Хорошу владу обирають хороші громадяни, які голосують

Після підведення підсумків голосування відбулися збори студентського активу, на яких були висвітлені результати голосування та затверджено голову ради студентського самоврядування університету і заступників. Загалом у голосуванні взяли участь 818 осіб. Факультет лісового та садово-паркового господарства – 128 осіб; інженерно-технологічний – 95 осіб; факультет плодоовочівництва, екології та захисту рослин – 54 особи; факультет економіки та підприємництва – 122 особи; факультет агрономії – 134 особи; факультет менеджменту – 285 особи.

Хорошу владу обирають хороші громадяни, які голосують

За порядком денним учасники зборів було виконано всі пункти, і в результаті, після підрахунку голосів виборчого електорату, головою студентського самоврядування було обрано Анастасію Резнік, студентку факультету економіки і підприємництва, а заступниками – Аліну Варич (факультет менеджменту) та Ірину Слободяник (факультет економіки і підприємництва). Новообраний студактив відразу приступив до роботи та провів своє перше робоче засідання, під час якого було обговорено плани роботи на наступний рік.

Побажаннями працювати плідно на благо студентського колективу та примножуючи здобутки рідної Альма-матер, засідання Ради студентського самоврядування було завершено. Успіхів вам у гарних справах та нових починаннях, шановні студенти!

Прес-центр Уманського НУС