25.04.2017 5923

Вокальні таланти УНУС здобули визнання на Міжнародному фестивалі

Яке ж красиве це місто старе,

Тут стільки людей знайшли свою долю,

Я лише гість, й мені сумно за це,

Я лише гість в старовинному Львові

21-23 квітня Народний жіночий вокальний ансамбль «Криниченька» Уманського національного університету садівництва відвідав старовинне і прекрасне місто Львів, сповнене своєю багатою історією.

Завдяки підтримці керівництва університету, ми стали учасниками Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Зірковий Грамофон талантів 2017», де мали змогу побачити та почути понад 300 талановитих конкурсантів з різних регіонів країни. Незважаючи на велику кількість претендентів на перемогу, колектив Уманського національного університету садівництва став Лауреатом I-ї премії в номінації «Народний вокал».

Диплом Лауреата I-ї премії в номінації «Народний вокал»
Вокальні таланти УНУС здобули визнання на Міжнародному фестивалі

Подарунком від організаторів став сертифікат на 50-ти відсоткову знижку  для поїздки на Міжнародні фестивалі-конкурси мистецтв від продюсерського центру «DS SOUND», та сертифікат на 1000 Євро для поїздки в Болгарію, місто Кітен.

Сертифікат  від продюсерського центру «DS SOUND»
Сертифікат від продюсерського центру «DS SOUND»

Сертифікат для поїздки в Болгарію, місто Кітен

Всі керівники були нагороджені за вагомий внесок у розвиток культури та мистецтв України.

Вокальні таланти УНУС здобули визнання на Міжнародному фестивалі

Гарні враження про наш колектив членів журі фестивалю, а саме: голови журі, Народного артиста України Маряна Шуневича; Народного артиста України Ігоря Храмова; Члена Академії танцю в Китаї Пен Лю; телепродюсера Олега Климовича та Заслуженого артиста естрадного мистецтва України, директора Продюсерського Центру та студії звукозапису «DS SOUND» Ігоря Нетлюха, додали наснаги та бажання й надалі розвиватись у вокальному мистецтві поруч із основною спеціальністю.

І, незважаючи на насичений графік, ми все-таки зуміли відвідати найпотаємніші куточки Львову та відчути на собі тамтешній колорит.

Вокальні таланти УНУС здобули визнання на Міжнародному фестивалі
«Криниченька»,  учасник Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Зірковий Грамофон талантів 2017»
«Криниченька», учасник Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Зірковий Грамофон талантів 2017»
Народний жіночий вокальний ансамбль «Криниченька»

Ансамбль "Криниченька"

Також читайте: "Успіх хлібодарів серед професіоналів!"

"Уманчани на Міжнародному фестивалі в Болгарії

"Всеукраїнський фестиваль «Кобзар єднає Україну»"