Повідомити про новину

Визначено студентського лідера 2018 року факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин

Днями на  факультеті плодоовочівництва, екології та захисту рослин відбувся конкурс «Студентський лідер року», який проводився з метою виявлення та заохочення обдарованої молоді, сприяння гармонійному розвитку особистості та формуванню її національної свідомості, розвитку і реалізації творчих здібностей студентів, стимулювання їх зацікавленості до підвищення свого інтелектуального та професійного рівня .

Програма заходу складалась з трьох основних конкурсів: « Візитка», «Мій талант», «Моя професія». У конкурсі взяли участь найкреативніші та найталановитіші студенти факультету.

Оцінювали конкурс журі у наступному складі:

Лариса Розборська – завідувач кафедри біології.

Петро Паєвський – завідувач Центру культури і виховання студентів

Ігор Діденко – викладач кафедри овочівництва

Аліна Ваховська – голова ради студентського самоврядування факультету.

За підсумками оцінювання журі було визначено лідера року та переможців у таких номінаціях:

“Прометей науки” – Валентин Матлаш, студент 11-ек групи;

“Творча особистість” – Віталій Алєшков, студент 11-б групи;

“Кращий хореограф” – Кароліна Тищенко, студентка 11-б групи;

“Кращий за професією” – Ярослав Ведмідь, студент 21-зр групи;

“Лідер року” – Дарина Жилун ,студентка 11-ек групи.

Конкурс був проведений за підтримки деканату факультету та студії спортивно-бального танцю «Шарм», учні якого продемонстрували свої таланти та принесли глядачам масу задоволення під час перегляду.

Аліна Ваховська,голова ради студентського самоврядування факультету