28.12.2018 1488

Візит викладачів кафедри менеджменту до Університету м. Бремена (Німеччина) в рамках німецько-української магістерської програми з логістики

В рамках продовження німецько-української магістерської програми в галузі логістики (GUMLog) доценти кафедри менеджменту Інна Новак і Марина Гоменюк відвідали університет м. Бремен, Німеччина.

Проект GUMLog (2016–2019 рр.) був створений за підтримки Німецької служби академічних обмінів (DAAD) і спрямований на розробку та реалізацію магістерської програми з логістики у двох українських університетах – Уманському національному університеті садівництва та Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана, – й Університеті м. Бремен.

Під час візиту відбулося засідання круглого столу, в рамках якого  було узагальнено й остаточно погоджено навчальний план магістерської програми. Координатор проекту Ірина Довбіщук (Університет м. Бремен) серед здобутків відзначила підготовлені до публікації викладачами кафедри менеджменту 6 навчальних посібників з дисциплін, вивчення яких передбачає навчальний план. Науковці обговорили також питання реформування вищої освіти в Україні та її максимальне наближення до європейських стандартів, удосконалення освітніх програм і методів викладання дисциплін у сфері логістики.

Учасники зустрічі конкретизувати плани виконання програми GUMLog  у 2019 році, зокрема строки й умови проведення конкурсу наукових робіт з логістики, мобільність студентів і викладачів університетів. Особлива увага була приділена питанню розширення можливостей подальшого партнерства та майбутніх спільних проектів.

Також науковці мали можливість відвідати Науково-дослідний центр східноєвропейських досліджень при університеті м. Бремен та обговорити можливості оприлюднення наукових здобутків з редактором журналу «Ukraine-Analysen» Едуардом Клейном.

Крім того, Інна Новак та Марина Гоменюк відвідали англомовні лекції німецьких колег.

По закінченню зустрічі учасники дійшли спільної думки, що даний вид співпраці є чудовою можливістю для підвищення професійної кваліфікації викладачів: отримання нових знань й опанування сучасних підходів до викладання навчальних дисциплін, розширення меж академічного обміну, вдосконалення навичок володіння англійською мовою, що сприятиме підвищенню якості підготовки кваліфікованих фахівців з логістики.

Інна Новак, доцент кафедри менеджменту

Марина Гоменюк, доцент кафедри менеджменту