29.11.2013 5737

Виховний захід “Закон і ми”

Куратором 32-а групи факультету агрономії Ігорем Прокопчуком було проведено тематичну виховну годину зі студентами групи на тему “Закон і ми”, яка відбувалась в Уманському РВ УМВС. Головна мета такого заходу – ознайомити студентів з основними питаннями законодавства щодо підлітків та молоді і з найбільш поширеними прикладами правопорушень серед молоді з метою їх попередження серед студентів.

Виховний захід “Закон і ми”

Начальник Уманського РВ УМВС України, підполковник міліції Юрій Шевченко зазначив, що право і закони супроводжують людину все її життя. Щоб уміло і правильно користуватися своїми правами і добре виконувати свої обов’язки, не порушуючи прав і законних інтересів інших, необхідно знати закони. І наголосив, що починаючи з 14 років настає кримінальна відповідальність за вчинення ряду злочинів, а починаючи з 18 років – повне цивільне повноліття, коли настає відповідальність за всіма законами.

Виховний захід “Закон і ми”

Начальник сектору кадрового забезпечення Уманського РВ УМВС України, майор міліції Анатолій Добра вручив кожному з присутніх студентів пам’ятку про відповідальність  за скоєнні правопорушення та злочини.

Виховний захід “Закон і ми”

Експерт-криміналіст Олексій Прудиус розповів і продемонстрував студентам засоби технічного оснащення, з якими доводиться працювати при обстеженні місця злочину та при проведенні слідчо-оперативних дій. Олексій Володимирович продемонстрував валізу експерта-криміналіста і кожен бажаючий мав можливість власноруч випробувати спеціальне лабораторне обладнання для проведення досліджень, а також студентам продемонстрували засоби екіпіровки та спеціальні засоби захисту співробітників міліції.

Ігор Прокопчук

куратор 32 – а групи