28.12.2018 6035

Вітаємо випускників!

Довгоочікуване та радісне свято сьогодні відбулося в Уманському національному університеті садівництва для магістрів усіх спеціальностей. Адже нині аграрна наука стала багатшою на чисельну кількість молодих, перспективних, амбіційних, талановитих, а що найголовніше – освічених вчених. І нині вчорашнім студентам всіх шести факультетів урочисто було вручено дипломи магістрів.

Урочистості з нагоди випуску магістрів Уманського НУС було оголошено традиційно відкритими під студентський гімн «Гаудеамус».

Вітаємо випускників!

З гордістю вітала випускників ректор університету Олена Непочатенко: «Нині ви знаходитеся на важливому для вас рубежі: позаду залишаються безтурботні дитинство і юність, а попереду чекає доросле життя з усіма його радощами і печалями, приємними зустрічами і випробуваннями. І в його плині головне – не розгубити людяності, доброти та позитивного настрою, які прививали вам батьки і викладачі. Вітаю вас з закінченням навчання та здобуттям омріяного фаху! Хай кожне слово лекції, записане в конспекті, стане при нагоді, а кожен день, проведений на практиці, і розрахунок, здійснений на практичних заняттях, полегшить складнощі становлення вас як висококваліфікованого фахівця.

Успішного вам професійного шляху і легкої ходи по дорозі життя заради збереження і процвітання нашої рідної України! І пам’ятайте: випускник Уманського національного університету садівництва – це звання, яке присвоюють найкращим!».

Вітаємо випускників!

Для вручення дипломів на сцену по черзі були запрошені декани всіх шести факультетів, які всі ці роки працювали пліч-о-пліч зі студентами. Більшість студентів Уманського НУС, які отримали диплом бакалавра останніми роками, продовжили навчання на магістерських програмах. Це дає змогу знайти гарно оплачувану, перспективну роботу та можливість реалізувати набуті знання та вміння, адже магістр – це особа, яка здобула повну вищу освіту, набула спеціальних умінь і знань, достатніх для виконання професійних завдань і обов'язків (робіт) інноваційного характеру високого рівня професійної діяльності.

Слово магістр має стародавні корені і походить від латинського magister, що означає начальник, учитель; в українському ж перекладі – «майстер своєї справи». Тож нині люди, які на відмінно знають свою справу, отримали бажаний новорічний подарунок і з сяючими посмішками щасливо підспівували Діду Морозу та Снігуроньці, які завітали з вітаннями до всіх присутніх в актовій залі.

Вітаємо випускників!

Добра, миру, достатку та злагоди всім вам, працівники та студенти Уманського НУС! Легких шляхів, дорогі випускники!

Фотоархів

Прес-центр Уманського НУС