21.06.2016 4856

Вітаємо випускників факультету економіки і підприємництва!

Випуск - це свято, котре відзначається щорічно, але кожного року все відчувається по-новому. От і цього разу двері у серйозне, доросле життя відкрилися новій когорті випускників факультету економіки і підприємництва.

Вітаємо випускників факультету економіки і підприємництва!

П'ять років збігли, як одна коротка мить. Це був період переходу від безтурботного дитинства до дорослої відповідальності за свої вчинки.

І ось така тривала мрія з отриманням дипломів нарешті здійснилася. Випускники з гордістю згадували скільки часу, зусиль і емоцій було витрачено на їх здобуття.

Теплими словами випускників привітала декан факультету, доктор економічних наук, професор Юлія Нестерчук. Також, від імені професорсько-викладацького складу факультету, виступив завідувач кафедри обліку та оподаткування, доктор економічних наук, професор Володимир Уланчук.

Вітаємо випускників факультету економіки і підприємництва!

Слова та дії викладачів і гостей засвідчили їхні щирі почуття до випускників, а тому і самі винуватці свята сказали теплі слова своїм наставникам.

У цей день вони полишили стіни Уманського НУС - їхньої Alma-mater. Але всі вони добре знають, що їх завжди будуть раді бачити тут. І по яких би світах не розкидала доля наших випускників, щороку, в останню суботу червня, під час традиційної зустрічі, в Уманському НУС відкривається портал у дитинство, де вони зустрічаються зі своїми друзями.

Тому нашим випускникам залишається лише побажати: нехай легкими будуть ваші шляхи, лагідний дотик долі супроводжує у всіх починаннях, а серця палають вірністю Батьківщині, твердістю переконань і незламною вірою в успіх! В добру путь!

Ліна Горська, староста 21-ф групи