24.05.2017 1060

Вітаємо переможців молодіжних спортивних ігор м. Умані!

22 травня відбувся матч із міні-футболу між студентськими командами Уманського національного університету садівництва та Уманського державного педагогічного університету ім. П. Тичини.

Вітаємо переможців молодіжних спортивних ігор м. Умані!

Збірна команда УНУС була представлена студентською командою під керівництвом тренера- викладача з ігрових видів спорту Наталії Гребінюк, у складі: Віталій Білий – капітан команди, Владислав Ратанюк, Владислав Скакодуб, Владислав Гоменюк, Олександр Бровченко, Ібрагім Мунір, Віталій Барановський, Влад Колечкін, Влад Флоренко, Ростислав Свид.

Команда УНУС гідно змагалася за першість, та, у складній і наполегливій боротьбі, здобула омріяну перемогу.

Вітаємо переможців молодіжних спортивних ігор м. Умані!

Вітаємо команду університету з успішною грою та бажаємо подальших звершень на славу рідного навчального закладу!

Прес-центр Уманського НУС