26.06.2014 5742

Відкриття наукової лабораторії на кафедрі агрохімії і ґрунтознавства

Вітчизняні наукові дослідження, незважаючи на труднощі, завдяки наполегливій праці вчених, не стоять на місці, а безперервно рухаються вперед.

Уманський  національний університет садівництва має вагомі  здобутки і напрацювання в науковій  аграрній галузі, пишається своїми науковими школами та зберігає традиції попередніх вчених.

У навчальному закладі відбулася вагома подія – відкриття науково-дослідної лабораторії з оцінки якості ґрунтів і продукції рослинництва на кафедрі агрохімії і ґрунтознавства. У її відкритті взяли участь керівництво університету, декани факультетів, завідувачі кафедр, аспіранти та докторанти.

Завідувач кафедри агрохімії і ґрунтознавства, кандидат сільськогосподарських наук, доцент Володимир Невлад повідомив присутнім, що відкриттю кафедри сприяла потреба фахівців з експертної оцінки ґрунтів для аграрного сектора; спонсорами стали випускники університету, на кошти яких  закуплено прилади для лабораторії.

З вітальним словом перед учасниками дійства виступила ректор університету Олена Непочатенко, яка подякувала  співробітникам кафедри за роботу, привітала їх з відкриттям лабораторії та акцентувала увагу на важливості проведення наукових досліджень на практиці. Проректор з наукової та інноваційної діяльності Віктор Карпенко відзначив, що наукові лабораторії повинні мати  всі кафедри університету, аспіранти і докторанти яких зможуть оптимальніше працювати над науковими дослідженнями. Віктор Петрович побажав науковцям кафедри успішної роботи та нових наукових розробок.

Відкриття наукової лабораторії на кафедрі агрохімії і ґрунтознавства

Доктор сільськогосподарських наук, професор, Заслужений працівник освіти України Григорій  Господаренко ознайомив учасників заходу із приладами, що закуплені для функціонування роботи лабораторії.

Відкриття наукової лабораторії на кафедрі агрохімії і ґрунтознавства

Уманський національний університет садівництва впевнено рухається вперед, поповнюючи та свято шануючи наукові надбання своїх попередників.

Надія Зубова, методист Центру культури і виховання студентів