Повідомити про новину

Весна надихає творити

Весна починається з ласкавих сонячних промінчиків, зі співу гомінких струмочків, перших весняних квітів… І кожна така мить оновленого життя надихає рухатись вперед, творити, жити по новому.

Життя активної і талановитої молоді Уманського НУС  вирує, як сама весна, постійно народжуючи  нові творчі ідеї і культурно-мистецькі проекти. Тож плідно працює студентське самоврядування на факультетах і в університеті. А художні колективи Центру культури і виховання студентів, натхненні подихом весни, успішно пройшли атестацію та гідно презентували свої творчі програми.

28 квітня підготовчий склад театру сучасного та естрадного танцю «Модерн» узяв участь у Всеукраїнському багатожанровому фестивалі-конкурсі «Супер-діти 2018», що відбувся у місті Біла Церква, де виборов два перших місця, два других, а наймолодші учасники колективу – третє місце.14 травня танцювальний колектив повним складом прибув до Вінниці для участі у IV Всеукраїнському багатожанровому конкурсі мистецтв «Зірковий тріумф–2018», на якому були представлені танцювальні колективи з дев’яти областей України. Протягом дня тривала напружена конкурсна боротьба. Розмаїття сценічних костюмів і цікавих хореографічних композицій створювали неперевершену атмосферу свята. Після кожної номінації відбувався процес нагородження, який постійно нагадував учасникам дійства, що конкурс триває.

Учасники театру сучасного та естрадного танцю «Модерн» взяли участь у чотирьох номінаціях конкурсної програми, виборовши у кожній перше місце. Але кульмінаційним моментом нагородження мало стати визначення володаря Гран-прі. Інтрига тривала до завершення всієї конкурсної програми. Всі з нетерпінням чекали рішення журі. І ось, нарешті! Наш колектив стає переможцем конкурсу і отримує найвищу нагороду!
Користуючись нагодою, хочеться висловити вдячність від всього танцювального колективу за розуміння та підтримку творчої молоді ректору Уманського НУС Олені Непочатенко, голові профспілкового комітету Маргариті Парубок, завідувачу Центру культури і виховання студентів Петру Паєвському.

 

Наталія Шаповаленко, художній керівник Центру культури та виховання студентів Уманського НУС

Переглядів - 777

top